İngiltere Vizesi Kadıköy

İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesi Kadıköy

İngiltere Vizesi Kadıköy, başvuru sahipleri İngiltere Vize işlemleri için Kadıköy Merkezde  bulunan Vize Başvuru Merkezi şubemize uğrayabilirsiniz. Son derece deneyimli  danışmanlarımız ile yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. İngiltere Turistik, ticari, Öğrenci, Aile, Arkadaş, Akraba ziyareti vizesi için gerekli evrakları temin edebilirsiniz. info@vizebasvurumerkezi.com iletişim adresimizden bilgi ve belge talebinde bulunabilirsiniz. www.vizebasvurumerkezi.com Web sitemizden güncel bilgileri takip edebilirsiniz. 1973 yılından beri Vize sektöründe tercih edilen bir kurum olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yarım asırdır kesintisiz sürdürdüğümüz hizmet kalitemiz ile Türkiye’nin en çok bilinen markası olmanın sevincinide ayrıca yaşamaktayız.

İngiltere Vize Randevusu

İngiltere Vize randevusu nasıl alınır?  başvuru nasıl yapılır?  ücreti ne kadar? süreç ne kadar sürer?  Yurt dışı Seyahat Sigortası gerekiyor mu? İngiltere vizesine Kadıköy‘den başvuruda bulunabilir miyim? gibi sorularınız için ayrıca 4441883 numaralı çağrı merkezimizden anında destek alabilirsiniz. Kadıköy İngiltere vizesi Başvuru sahipleri, öncelikle seyahat sürenizi bildirmelisiniz. Ardından seyahat nedeninizi belirtmelisiniz. Talep dilekçesinde ve gerekli formlarda bu bilgilerin girişi yapılarak müracaatlar tamamlanmaktadır. Bilindiği gibi 10 yıl, 5 yıl, 2. yıl, 6 ay İngiltere vize başvurusu yapılabilmektedir. bu sürelerin dışında talepte bulunulamamaktadır. Seyahat nedeninize göre başvuru şekliniz belirlenmektedir.

Kadıköy İngiltere vize işlemleri ve başvuru merkezimizde her başvuru için bire bir danışman atanmaktadır. sürecin tüm aşamaları titizlikle takip edilerek başvuru sahipleri bilgilendirilmektedir. Vize Başvuru Merkezi, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafında yetkilendirilmiştir. İngiltere Vize başvuruları Enformasyon memurluğu sertifikası olan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin 0865 belge numarası ile 1973 yılından beri üyesidir.

Vize Başvuru Merkezi Kadıköy Şubesi Açık Adresi: Bahariye Osmanağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi No: 16/c 34714 Kadıköy/ İstanbul Çağrı Merkezi: 4441883

 

 

ARA     444 18 83