44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

İtalya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî olarak İtalyan Cumhuriyeti ya da bazen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke olan İtalya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

İtalya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  İtalya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Ayrıca Pasaportların Temdit Süresi En Az 6 Ay Olmalı ve En Az 2 Adet Boş Vize Sayfasının Bulunması Gerekmektedir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin İtalya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • İtalya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biyometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

[/accordion-item]

 

İtalya Vize Başvurusu

Dünya kültür mirasının oluştuğu ve yeni çağa geçişin temel taşlarının atıldığı İtalya sanatsal ve kültürel ortamları, mimari eserleri, doğal güzellikleri ve büyüleyici atmosferi ile herkesin bir kere görmesi gereken ülkelerden biri olmaktadır.

Fakat her ülke gibi İtalya’da turistik amaçlardan, gezilere, eğitim ziyaretlerinden, iş seyahatlerine kadar her türlü amaç ile ülkeye giriş için vize istemektedir. İtalya vizesi oldukça zorlu bir süreç sonrasında alınabilmekte veya ilk başvurularda vize çıkmamaktadır. İlk başvuruda vize alınmaması demek ise sonraki başvurularda vize alma şansının daha da düşeceğini işaret edecektir.
Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve en hızlı şekilde İtalya vizesi almak için yarım asra yaklaşan tecrübesi ile sizlere Vize Başvuru Merkezi profesyonel ekipleri yardımcı olacaktır. Evrak toplama aşamalarından tüm başvuru süreçlerine kadar her an yanınızda olacak uzmanlar en hızlı şekilde İtalya vizesi sahibi olmanızı sağlayacaktır.
İtalya vizesi başvuruları tamamen kişiye özgü olmakta ve kişilerin gelirlerine, eğitim durumlarına, yaşam şartlarına ve daha birçok farklı kritere göre farklılaşır. Yapılacak olan tüm işlemler ve toplanacak tüm evrakların eksiksiz şekilde olması gerekir. Bu evraklar ve başvuru süreçleri sürekli güncellenmektedir. Güncel başvuruları sürekli takip eden ve en hızlı şekilde İtalya vizesi alacağınız işlemleri sizlere sunacak olan Vize Başvuru Merkezi en uygun fiyat avantajları ile sizlere hizmet verecektir. Bu hizmetler sayesinde de hem zamandan hem de maddi açıdan kazanım elde etmiş olacaksınız.
Pizza ve makarnanın ana vatanı İtalya; Roma, Milano, Venedik, Floransa gibi kültür hazinesi şehirleriyle sizleri bekliyor. İtalya vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. İtalya vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!