44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Küba Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Küba vizesi için gerekli evraklar 2018, genel gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. 1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı yapmaktayız.

Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Küba Vizesi İçin Başvuracak Olan Vatandaşlarımız İçin Uyarılar: Bordo Pasaportlar Hariç Diğer Tüm Türkiye Cumhuriyeti Pasaportları İçin 90 Gün Süreyle Sınırlı Olmak Üzere Vize İstenmemektedir.

  • Pasaport
  • Pasaportunuzun Fotokopisi 
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
  • ​1 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
  • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu

 

 

Küba Vize Başvurusu

Karayiplerde bir ada ülkesi olan Küba, tatil cenneti olmakla birlikte gerek eğitim gerekse de sağlık alanında oldukça gelişmiş bir ülkedir. Komünizmle yönetilen ve yıllardır da Amerika’nın ambargosu altında olan Küba ucuz tatil için oldukça uygun bir ülkedir. Hem farklı kültürle tanışmak hem de en eğlenceli gece hayatını yaşamak için tercih edilecek bu ada ülkesi dünyanın dört bir yanından misafirlerini ağırlamakta ve son derece de memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktadır.
Küba, ülkeye giren tüm kişiler için sağlık sigortası uygular ve kişiler ülke içinde sağlık hizmetlerinden bedava yararlanır. Oldukça gelişmiş eğitim sistemi olan Küba dünyanın birçok yerinden öğrenci alan bir ülkedir. Küba tüm ziyaretlerde vize istemektedir. Küba vizesi son derece karmaşık ve zorlayıcı işlemlerden oluşmaktadır. Ancak profesyonel yardım ile bu zorlayıcı işlemler aşılabilmekte ve hızlı bir şekilde Küba vizesi alınmaktadır. Küba vizesi de bireysel işlemlerden oluşmakta ve kişiye özgü bir şekilde çıkmaktadır.
Küba vizesi için toplanacak evraklar, randevu alımları, kurum içi işlemleri ve diğer tüm işlemler Vize Başvuru Merkezi tarafından yönetilecek ve sizlere en kısa sürede Küba vizesi alınması sağlanacaktır. İlk başvurunuzda ret cevabı almamak ve tüm planlarınızı sekteye uğratmamak için sizler de en uygun fiyat avantajları ve en kaliteli hizmetler ile Küba vizesi işlemlerini Vize Başvuru Merkezi bünyesinde yaptırabilir ve oldukça avantaj kazanabilirsiniz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!