Şubelerimiz ve başvuru merkezleri İstanbul Anadolu yakası

Anadolu Yakası İngiltere Vize başvuru ve randevusu

 Vize Başvuru Merkezi Adalar Şubesi:

Açık Adres: Kumsal Caddesi No: 28 Büyükada Tel 4441883  Büyükada İstanbul.

Adalar yaklaşık 15.000 Nüfusa sahiptir.  Adalarda yaşayan ve Parmak izi verme zorunluluğu olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları, Türkiye de Çalışma ve Oturma İzni olan Yabancılar dahil olmak üzere  Anadolu Yakasında Parmak izi vereceklerdir. Almanya, Fransa, İngiltere, Amerika,Hollanda ve İsviçre Schengen Vizesi  başvurularının ağırlıkta olduğu Adlarda; Vize Başvuru Merkezine Şahsen giderek veya 4441883 numaralı çağrı merkezini arayarak  Ücretsiz Randevu alabilirler. Son 5 Yıl içerisinde ilgili Ülkelerden Vize almış ve Parmak izi vermiş Başvuru sahiplerinden Parmak izi alınmayacaktır.

Vize Başvuru Merkezi Üsküdar Altunizade Şubesi:

Çağrı Merkezi: 4441883

Açık Adres: Altunizade, Altunizade Mahir İz Caddesi 97-98 Nolu İş Merkezi No: 4-2 , 34662 Üsküdar/İstanbul.

19. Yüzyılda Altunizade İsmail Zühdi Paşa Tarafından Yaptırılan Atunizede Mahallesi Üsküdar ilçesine Bağlıdır. 1989 Yılında Altunizade Semtine ismini veren Altunizade Zühtü Paşanın Tarihi Konağı Burada bulunmaktadır.

Bir Çok İthalat ve  İhracat Şirketinin Genel Merkezi Altunizade de bulunmakla birlikte, Hizmet Sektöründe Bulunan şirketlerde Altunizade Semtinde Bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı İngiltere Vizesi, Amerika Vizesi Almanya Vizesi Fransa Vizesi başvuruları bu semtte biraz daha yoğun olmaktadır.

Üsküdar Altunizade de Bulunan İDATA  Vize Başvuru Merkezi Burada Bulunmaktadır. Schengen Vizesi Kapsamında Bulunan Almanya Vizesi Başvurusu İşlemlerini ayrıca İtalya Vizesi Başvuru İşlemlerini de Altunizade bulunan Vize Başvuru Merkezinden gerçekleştirebilirler.

Peki Almanya Ve İtalyanın dışında Schengen Vizesi kapsamında bulunan diğer Ülkelerin Başvurularını nereden yapabiliriz? İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Üsküdar İlçesinin Altunizade Semtinde Bulunan VFS Global Vize Başvuru Merkezi Fransa Vizesi, Hollanda Vizesi, Yunanistan Vizesi ve diğer ülke vizeleri için Başvuruda bulunabilirsiniz.

ARA     444 18 83