44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Mısır Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Mısır vizesi için gerekli evraklar 2018 güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler hakkında sorularınız için uzman personelimiz desteğe hazır.

Mısır Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  • Pasaport
  • Pasaportunuzun Fotokopisi 
  • Mısır Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe ( İngilizce)​
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
  • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz Olacak)
  • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu

Mısır Vize Başvurusu

Son yıllarda siyasi olaylarına şahit olduğumuz Mısır, bu kargaşa dönemini geride bırakmış ve hızla toparlanmıştır. En eski medeniyetlerden biri olan ve dünyadan milyonlarca turisti kendine çeken Mısır özellikle de piramitleri ile merak konusu olmaktadır. Zengin tarihi geçmişi, turistik mekanları, çöl eğlenceleri ve daha birçok farklılığı misafirlerine sunacak olan Mısır, turizm, ticaret ve eğitim amaçları ile tercih edilmektedir.
Mısır, gelen her misafiri için vize şartını mecburi koşmakta ve son derece de sıkı işlemler gerektirmektedir. Mısır vizesi için başvuracak olan kişiler öncelikle başvuru amaçlarına göre değişik işlemler uygulayacaktır. Bir öğrenci veya bir çalışanın vize evrakları ve başvuru süreçleri farklılık gösterecektir. Bu başvuru süreçlerinde ve evraklarında en ufak bir hata vizenin çıkmasını engelleyeceği gibi aynı zamanda diğer vize başvurularını da olumsuz etkileyecektir.
Bu yüzden dolayı da gerek Mısır vizesi başvurularında gerekse de diğer dünya ülkelerinin vize başvurusunda yarım asra yaklaşan tecrübesi ile Vize Başvuru Merkezi’nden yardım almak en akıllıca yol olacaktır. Profesyonel ekipler sizlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek ve vize başvuru süreçleri boyunca yanınızda yer alarak yanlış yapmanızın önüne geçecektir. Bu sayede de hiçbir şekilde hata yapmayacak, zaman kayıpları yaşamayacak ve maddi giderleriniz olmayacak. Kısa süre içerisinde Mısır vizesi almış olacaksınız. Hiçbir şekilde tatil planlarınızı bozmadan vizenizi alabilir ve seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!