44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Birleşik Arap Emirlikleri vizesi (Dubai vizesi) için gerekli evraklar 2018 genel belgeler, BEA vize uzman ekibimiz desteğe hazır. Bir tatil ve yatırımcılar için cazibe merkezi olan Dubai Vizesi için uzman ekibimiz hizmetinizde. Birleşik Arap Emirlikleri vizesi (Dubai Vizesi ) için gerekse de tüm dünya ülkelerinin vizesini almak için işinizi şansa değiş Vize Başvuru Merkezi’ne bırakın.

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  • Pasaport
  • Pasaportunuzun Resimli Sayfalarının Jpeg Formatında ( renkli olarak) Dijital Kopyası
  • Nüfus Cüzdanı Önlü Arkalı Dijital Kopyası
  • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz Olacak)
  • Vizeler Online Olarak Çıkmaktadır ( Gereken Evrakları Mail Ortamından Bize Ulaştırmanız Yeterlidir.)

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Vize Başvurusu

Dubai, Abu Dabi, Acmen, Fuceyra, Re’sü El Hayme, Eş Şarika ve Ummu El Gayevin 7 emirlikten oluşan dünyanın petrol bakımından en zengin bölgelerinden biridir. Ülkenin başkenti ve Dubai’nin ardından en büyük ikinci emirliği ise Abu Dabi’dir. Dubai tatil ve yatırım için ciddi bir cazibe merkezidir.
Son zamanlarda siyasi olayları ile gündeme gelen körfez ülkelerinden olan B.A.E ticari amaçlı, eğitim amacıyla ve turistik amaçlı misafirlerini kabul etmektedir. Petrol rezervlerinin fazla olmasından dolayı zengin bir ekonomiye sahip olan Birleşik Arap Emirlikleri zengin kültürel mirası ile de dikkat çekmekte. İslamiyet’in ilk yayıldığı bölgeler olmasından dolayı bu bölgede birçok alim yetişti ve bugünkü modern bilimlerin ilk temelleri atıldı.
Her ülkenin olduğu gibi BAE vizesi de oldukça zorlu işlemlerden oluşmakta ve her zaman için de profesyonel yardım gerektirmektedir. Hem vize evrakları hem de vize işlemleri sürekli olarak güncellenmekte ve en ufak bir hatada vize işlemleri iptal edilmektedir. Bu şekilde bir süreç tüm planlarınızı bozacağı gibi tüm vize işlemlerini de tekrardan yapmanıza neden olacaktır. Bu da bir hayli zaman ve maddi kayıp oluşturacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve vizelerinizi tek seferde alabilmek için Vize Başvuru Merkezi sizlere en iyi şekilde hizmet verecek ve her daim için de profesyonel hizmet almanızı sağlayacaktır
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!