Zonguldak Vize Başvuru Merkezi

İkamet ettiğiniz şehir ve vize almak istediğiniz şehir, aynı diplomatik misyonun (elçilik veya konsolosluk) yetkisi dahilinde olmalıdır. Başvurduğunuz büro, başvurunuzu incelemek için diplomatik temsilcinin yetki alanı dışındaysa, bu işlem için bir dış şube tahsil edilecektir. Ödeme detaylarını bizi kolayca ve en kısa sürede arayarak öğrenebilirsiniz.Zonguldak Vize Başvuru almak için yetkisi olan ofislere de müracaat edebilirsiniz.

Türkiye de nadir bir vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Zonguldak Vize Başvuru Merkezi şu anda kullanılamıyor. Ülkelerin bölge ofislerine ve Vize Başvuru Merkezinin bulunduğu şehre bağlı olarak Zonguldak’ta vize için başvurabilirsiniz. Birçok ülkede, parmak iziniz daha önce alınmışsa, mallar için Ankara’daki şirketimizden veya başvuru merkezinin bulunduğu şehre, bölgesel ayrımcılığa göre başvuruda bulunmak zorunda kalmadan teslim edebilirsiniz.

Vize Nasıl Alınır,Vize Başvurusu Nerede Yapılır?

Vize, başka bir ülkeye seyahat için yetkililerden alınan izin belgesidir. Yurtdışına seyahat etmek veya tatil amacıyla seyahat etmek için vize alınmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize gerektiren birçok ülkede, başvuru sahipleri seyahat ve vizenin amacına uygun olarak vize başvurusu için en az bir ay hazırlamalıdır.

Vize için nereye başvuracağınız sorusuna birkaç cevap var. Hızlı bir vize almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, gelmek istediğiniz ülkenin vize şartlarını alabilir ve hemen vize için başvuru sürecine başlayabilirsiniz.

Vize İşlemleri

Vize başvuruları en yakın ikamet yerinizden yapılmalıdır. Vize başvuruları bireysel konsolosluklara ve aynı zamanda vize danışmanlık firmalarına yapılabilir ve tüm vize işlemleri kontrol edilebilir. Ayrıntılı ve kapsamlı vize işlemleri için yeterli zamanınız yoksa, güvenilir ve deneyimli bir vize danışmanlık şirketinden destek alabilirsiniz.

Vize almak ve vize almak için önce bazı belgeleri hazırlamanız gerekir. Her vize başvurusu için farklı belgeler talep edilebilir. Hedef ülke ve vize türüne göre hangi vize belgelerini hazırlamanız gerektiğini öğrenmek için müşteri temsilcilerimizi arayın. Aşağıdaki genellikle gerekli vize belgelerisizin için derlenmiştir:

  1. Pasaport
  2. Biyometrik fotoğraf
  3. Tam olarak doğru nüfus kaydı örneği
  4. Banka ekstresi
  5. Oturma izni
  6. Mesleki statü belgesi
  7. Evli ise evlilik cüzdanı fotokopisi

Zonguldak Avrupa vizesi almak istiyorsanız, belgelerinizi hazırlamaya başlamadan önce lütfen Avrupa vizesi hakkında bilgi için müşteri hizmetleri temsilcilerimize danışın. Eurasia DHW, Schengen vizeleri arasındadır. Bir Schengen vizesi için belgeler hazırladıktan sonra, bir Schengen vizesi için başvurabilir ve hemen alabilirsiniz. Yurtdışına seyahat etmek ayrıca sağlık sigortası, otel rezervasyonları ve uçak bileti gerektirir.

Vize Onayı Ne Kadar Sürer?

Vize süresi vizenin ülkesine, vizenin amacına ve seyahat tarihine göre değişecektir. Konsoloslukların ve tatillerin çalışma yoğunluğuna bağlı olarak vize sürelerinin uzatılması mümkündür.

Şirketimiz vize alma konusunda uzmanlaşmış olmasına rağmen, konsolosluk vize verilip verilmemesine bağlıdır. Vizenin reddedilmemesi için belgelerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Pasaportunuz konusunda dikkatli olmak süre bakımından sizin lehinize olacaktır. Bunu yapmak için önce pasaport durumunuzu kontrol etmeli ve buna göre vize işlemlerinin yapılmasına karar vermelisiniz. Özellikle; Pasaportunuz 6 aydan daha kısa bir sürede sona ererse, vize başvurusu yerine yeni bir pasaport çıkarmak daha doğru ve mantıklı bir karar olacaktır.

ARA     444 18 83