Tüm Dünya ülkeleri vizesi

Vize başvuru merkezi olarak Avrupa Birliği’ne üye olmayan ülkelere de seyahatleriniz için vize desteği vermekteyiz. Güncel bilgiye göre, Avrupa Birliği’ne dahil olmayan ülkeler; ABD, Rusya, Andorra, Kanada, S. Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Avustralya, Küba, Hindistan, Avustralya, Çin, İsviçre, Küba, Mısır, Lihtenştayn, İzlanda’dır.

Ziyaret edilecek her ülkenin, çalışanlara, ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, çiftçilere, reşit olmayanlara ve yabancı uyruklulara göre kendine has vize evrakları mevcuttur. İlgili evraklar, örnek teşkil etmek şartıyla; Pasaport, biyometrik fotoğraf, vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel-uçak rezervasyon evrakları, seyahat sağlık sigortası evrakları, seyahat amacını içeren şahsi dilekçe, banka hesap cüzdanı nüshası vs. (İlgili evraklar, meslek dallarına, hatta doğum yılınıza göre değişebilmektedir.) Vize Başvuru Merkezi, seyahatiniz için gerekli olan vize evraklarını sizden teslim alır ve vize sürecinizi başlatır. Başvurularınızı, online randevu ile yapabileceğiniz gibi, Şişli, Maltepe, Kartal, ve Pendik ilçelerinde bulunan Vize Başvuru Merkezi’ne evraklarınızı teslim ederek. Uzman kadromuzla birlikte vize sürecinizi minimum sürede, profesyonel bir iş ortağı niteliğinde başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Web sitemiz üzerinden (vizebasvurumerkezi.com) vize başvurusu yapmak ya da danışmak için online randevu alarak dilerseniz ofisimize (randevunuz doğrultusunda) teşrif eder; dilerseniz de konsolosluklara bizzat kendiniz gidebilirsiniz.

Büromuza geldiğinizde, başta vize başvuru formu olmak üzere, daha önce de bahsettiğimiz gibi, gerekli evraklar için bilgilerinizi ve imzalarınızı rica ediyoruz. Akabinde sizin adınıza randevu alır, vize başvuru sürecinizi başlatmış oluruz. Bu süreçte istenilen evrakları, set halinde, şirketimize getirmenizi rica etmekteyiz, akabinde başlattığımız vize sürecinizle birlikte bu süreci kurallara uygun, disiplinli ve minimum sürede sonlandırabilmektesiniz.

Vize süreci, ne yazık ki, zorlu ve sıkıntılı bir süreç haline gelebilmektedir. Evrak sorunları, zaman yönetimi problemi gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir. İşte bu anda, Vize Başvuru Merkezi olarak tüm sorunlarınıza çözüm yolu bulmak için hizmetinizde olacağız. Şirketimiz aracılığıyla, hem vize başvurularınızı, hem uçak, deniz gibi ulaşımlarınızı gerçekleştirebilir; hem de otel konaklamalarımızı, tur seyahatlerimizi dilerseniz otel-transfer imkanlarımızı değerlendirebilirsiniz.

ARA     444 18 83