Hakkımızda

Tatilcilerin, Gezginlerin,Yurt dışı eğitimi alacak Öğrencilerin, Yabancı dil okullarına gidecek gençlerin İlk uğrak  noktası olan Vize Başvuru Merkezi başvuru sahiplerine en iyi hizmeti sunmak. Zorlu ve karışık olarak bilenen Başvuru sürecini Yarım asırlık tecrübesi ve sitemli Çalışması ile Kolaylaştırmak. 

Kuruluşundan itibaren yaptığı yenilikçi çözümleri, yüksek hizmet kalitesi ve titiz çalışmaları sayesinde Bireyler ile Çözüm ortağı olduğu Kurumların ve sektörünün takdirini kazanmak.

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığınca 05.11.1973 Yılında yetkilendirilen Vize Başvuru Merkezi  aynı yıl içerisinde 1618 seyahat acenteleri yasası uyarınca; TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Birliği) üyesi olmuştur.

Moda Turizm’in Marka Patentli Markası olan vizebasvurumerkezi.com 48 yıllık deneyim ve %98 başarı ortalaması ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularında yaşadıkları hüsran ve zorlukları sıfıra indirmeyi hedefleyen. Türk vatandaşlarından vize ile seyahat edilen bütün ülkeler için karmaşık ve zor olarak bilinen vize alma, form doldurma,  Vize randevusu alma gibi süreçleri sistematik olarak değerlendirerek, 48 yıllık tecrübesi ile vize alma sürecindeki güçlükleri ortadan kaldıran vize başvuru merkezi, ilgili konsolosluklarda sizleri temsil ederek en kısa sürede vize almanızı sağlamaktadır.

Gerekli dilde vize başvuru formlarının doldurulması, ilgili dilekçelerin yazılması, gereksiz bilgilerin ayıklanması, istenilen belgelerin sizlerden alınarak ilgili konsolosluğa iletilmesi, dosya oluşturulması, eksik evrakların tespit edilmesi, tarafınıza randevu alınması gibi süreçleri sizlerin adına gerçekleştirmesi ile birlikte, otel ve uçak rezervasyonlarımızın yapılması işlemlerinde çok yüksek başarı oranı ile hizmet vermektedir.

Sizler de vize başvuru işlemlerinizi riske atmadan, gönül rahatlığı ile vizebasvurumerkezi.com’a başvurarak vizenizi kolayca alabilirsiniz

Vize Başvuru Merkezinin İlkleri

1974 Türkiye de İngiltere Konsolosluğunun ilk yetkili Başvuru merkezi olmak.

1975 İngiltere Vize başvurunda ilk ön Randevuyu sistemini oluşturmak.

1975 İngiltere Turistik Vize Başvurularında Sıra numarası uygulamasına geçmek.

1981 İngiltere Konsolosluğuna akredite olan ilk özel kuruluş olmak.

1983 İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurularında Performans sistemi oluşturmak.

1987 Engelli Başvuru sahiplerine VİP hizmetini vermek.

1989 İstanbul Anadolu Yakasında Almanya Turistik Vize Başvurusu almak.

1996  ABD (Amerika) Vize Başvurularında Karşılama hizmeti sunmak.

2002 Fransa Turistik Vize Başvurularında VİP hizmette bulunmak.

2002 Fransa Vizesi Başvurularında Öğrenci Statüsünü genişletmek.

2006 Schengen Vize Başvurularında Ücretsiz Transfer gerçekleştirmek

2014 Vize Başvurusu yapacak Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için istenilen parmak izi uygulamasında Kendi Personeli ile Ulaşımını sağlamak ve parmak izi karşılamasını gerçekleştirmek.

2015 Kanada Vize Başvurularını Online sistem üzerinden gerçekleştirmek.

Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002:2004 Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi, OHSAS 14001:2015 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi sertifikaları ile  belirleyen Vize Başvuru Merkezi Amerika Vizesi, İngiltere Vizesi, Kanada Vizesi, Rusya Vizesi, Dubai Vizesi, Çin Vizesi gibi Farklı prosedüre bağlı Ülkelerin Başvuruları yanısıra Almanya,Fransa Hollanda gibi Schengen Ülkelerinin Vize Başvurularını da Tek çatı altında birleştirmiştir.

Bu sayfa 3 Nisan 2019 tarihinde güncellenmiştir.
ARA     444 18 83