İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Vize Başvuru Merkezi İletişim

İstanbul Vize Başvuru Merkezi

Vize Başvuru Merkezi İstanbul, Kadıköy ilçesinin Moda semtinde 05. 11. 1973 senesinde Türk Ticaret Kanunları çerçevesinde faaliyetlerine başlamıştır. Şirket merkezi faaliyetlerini İstanbul’da gerçekleştirmektedir. 2006 senesinde Kadıköy Moda semtinde bulunan şirket merkezini Maltepe’ye taşımıştır. 2012 yılında Pendik, Tuzla şubelerini hayata sokmuştur. 2014 yılında ise Kadıköy ve Üsküdar Altunizade ilçelerinde şubelerini açarak Anadolu yakasındaki hizmet ağını genişletmiştir. 2017 yılında İstanbul Avrupa yakası Şişli şubesini açarak Tüm İstanbul’da İhtimam etmeye başlamıştır.1973 yılından beri kesintisiz vize başvuru danışmanlığı ve acenteliği hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Güçlü kadrosu ve deneyimli personeli ile vize sektöründe sağladığı yüksek hizmet kalitesi ile Türkiye’nin tercih edilen markası haline gelmiştir.

Vize Başvuru Merkezi, İstanbul Bağlarbaşı Mahallesi. Bağdat Caddesi. No: 415/ 62 Maltepe / İstanbul adresinde bulunan merkez ofisimiz engelli dostudur. Engelli W.C, Engelli rampası ve Engelli asansörü bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Sultanbeyli, Çekmeköy, Şile, Adalar, Ümraniye, Tuzla, Sancaktepe, Pendik, Maltepe, Kartal, Ataşehir;  Almanya, Hollanda, Yunanistan, Fransa, İsviçre Schengen vize başvuru işlemlerinde %10 indirim sağlamaktadır. Rusya, İngiltere, Bulgaristan, Amerika vize ücretlerinde % 8 İndirim gerçekleştirmektedir. Schengen vizesi kapsamında bulunmayan Avrupa ülkeleri Bulgaristan, Romanya vizesi danışmanlığı ile birlikte Çalışma izni ve İkamet izni (oturum) müşavirliği yapmaktadır. Müşteri ilişkilerimizi arayarak profesyonel çalışanlarımızdan telefonda görüşerek Schengen vizesi randevusu talep edebilirsiniz. Vize başvurusu için gerekli evrakların listesini tarafınıza iletilmesini sağlayabilirsiniz. Kişiye ve ülkelere özel sorularınız için info@vizebasvurumerkezi.com mail adresimiz süratle sorularınızı cevaplayacaktır.

İstanbul vize başvuru merkezi, başvuru sahipleri ile Konsolosluklar arasında vize randevusu ve vize başvuru işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 0865 belge numarası ile 05.11.1973 senesinde yetkilendirilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ve ilgili Konsoloslukların yönergeleri çerçevesinde vize danışmalık hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

İstanbul Vize Başvuru Merkezi, İstanbul Kadıköy ilçesinin Moda semtinde 1973 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirket merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. 2006 senesinde Kadıköy Moda semtinde bulunan şirket merkezini İstanbul Maltepe ilçesine taşımıştır. 2012 yılında Pendik, Tuzla, Kadıköy ve Üsküdar Altunizade ilçelerinde şubelerini açarak Anadolu yakasındaki hizmet ağını genişletmiştir. 2017 senesinde İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesindeki ofisinin hizmete girmesi ile Avrupa yakası dâhil Tüm İstanbul’a ihtimam etmeye başlamıştır. Türkiye’nin tüm illerine Schengen, İngiltere, Rusya, Amerika, Dubai, Kanada vizesi danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Vize İşlemleri

Vize, ziyarette bulunacağınız ülkenin sınırları içerisinde seyahat edebilmeniz için verilen resmi izin belgesidir. Spor faaliyetleri, öğrenim, gezi, ticari ve tedavi amacı ile birçok ülkenin sınırları içerisine girebilmeniz için vize başvurusunda bulunma zorunluluğu vardır. Vize işlemleri ve başvurusu şahsen yapılabilmektedir. Müracaatta bulunmak için vize evraklarını eksiksiz tamamlamak gerekir. Başvuru formunu doru bilgiler ile noksansız doldurulmalıdır. Yanlış bilgi beyanı ve eksik evrak kişilerin sorumluluğundadır. Yaşanacak olumsuz sonuçların yegâne sebebi, eksik evrak ve yanlış doldurulan dilekçe ve formlar olarak bilinmektedir. Vize işlemleri danışmanlık şirketleri tarafından uçtan uca eksiksiz yapılmaktadır. Riske girmeyin işinizi profesyonellere bırakın. İçiniz rahat işlemleriniz sorunsuz sonuçlansın.

Vize Randevusu nasıl alınır?

Vize randevusu yaşadığınız yere en yakın Vize Başvuru Merkezi veya Konsolosluklara müracaat ederek alınmalıdır. 4441883 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ikametinize en yakın bölgeden vize randevunuzu alabilirsiniz. Dilerseniz size yakın ofisimize giderek randevu isteğinde bulunabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde zamanınız yok ise,  info@vizebasvurumerkezi.com iletişim adresimizden sizin uygun olduğunuz gün ve saatte randevunuzun belirlenmesini talep edebiliriniz.

Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Vize başvurusu bulunduğunuz il veya mıntıkaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ikamet ettiğiniz en yakın bölgeye başvuru yapmalısınız. Vize için gerekli evraklar yaşadığınız ile en yakın Konsolosluklar tarafından belirlenmektedir.

İstanbul’da bulunan vize başvuru merkezimiz, vize konusundaki pek çok ayrıntıda yanınızda olacaktır. Sadece vize konusunda değil, pasaport işlemleri ve ülkelere göre doğru vize formlarında da İstanbul vize danışmanlık merkezi olarak sizleri en doğru şekilde yönlendiriyoruz. Danışmanlık merkezimizden vize ücretleri, ülkelere göre vize çeşitleri, ülkelere göre sağlık sigortaları, uçak bileti ve otel rezervasyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel vize danışmanlığı konusunda size donanımlı uzmanlarımızla kusursuz hizmet sağlamak için, sizleri şubelerimize bekliyoruz.

 

İstanbul Vize Başvuru Merkezi Olarak Hizmetlerimiz

İstanbul vize başvuru merkezi olarak bizler, müşterilerimiz için sadece vize düzenlemeleri ve vize türleri konusunda değil, ülkelerin şartları, konaklama durumları ve sağlık sigortaları hakkında da bilgi veriyor, yol gösteriyoruz. Bu konuda otel rezervasyonlarından ülkelerde bulunan sıra dışı kanunlara ve dikkat etmeniz gereken konulara kadar pek çok alanda siz müşterilerimize destek veriyoruz. Ülkeler arası belge aktarımlarında belge çeviri işlemleri için firmamızı tercih edebileceğiniz gibi, yapacağınız işlemlerde profesyonellerimize başvurabilirsiniz.

Bir ülkeden vize almak, o ülkenin vize prosedürlerini bilmekten geçmektedir. Bu nedenle ülke prosedürleri konusunda firmamızın uzmanlarına başvurabilirsiniz. Dilerseniz işlemlerinizi firmamızdan yaptırabilir, dilerseniz sadece danışmanlık hizmetlerini kullanabilirsiniz. eğitim vizesinden çalışma vizesine, turistik vizeden resmi görev vizesine kadar tüm vize türlerinde sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşıyoruz.

Vize Başvuru ve Danışmanlık Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edelim?

İstanbul vize merkezi olarak firmamız, vize alımı ve danışmanlık hizmetleri konusunda müşterilerine şu önerilerde bulunmaktadır:

  • Vize başvurunuzu mümkün olduğunca erken bir tarihte yapmalısınız. Seyahatinizden en geç 1 ay önce başvurunuzu yapmış olmasınız. Ancak çalışma veya eğitim amacıyla alınan vizelerde sürecin uzaması muhtemel olacağından, seyahatinizden en geç 3 ay önce başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Vize başvurunuzda pasaportunuzun geçerlilik süresine dikkat edilmektedir. Pasaport geçerlilik süresi, alınacak vize tarihinden itibaren en az 1 yıl olmalıdır.
  • Vizeden muaf olmanız halinde, gideceğiniz ülkenin pasaport şartlarına ve geçerlilik süresi koşulun dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Konsolosluk başvuruları için seyahatten 20 gün önce başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir.

 

ARA     444 18 83