Avrupa Birliği Ülkeleri Vize Politikası

Schengen Vizesi (A.B Ülkeleri Vizesi) yorulmadan kolayca tüm Avrupa’yı yeniden keşfe çıkabilirsiniz. Çok okurken çok gezerek de tatilin ve kültür düzeyinizin zirvesinde hayatı yeniden tanımlama şansını vize başvuru merkezi hizmetimizle elde edebilirsiniz. Tatil imkanlarımızla birlikte, çantanıza eklediğiniz şehir haritalarıyla; Yaz mevsiminde serin Estonya günlerini, denizin her mavisini gözlemleyebileceğiniz ünlü kumsallarıyla Hırvatistan tatilini, tarihi dokusuyla masalların ta kendisini yaşayabileceğiniz Prag gezilerinizi, gün batımının zarafetiyle yeşilin ve tarihin birlikteliğini yaşayacağınız Slovakya gezilerini, Çello ezgileriyle Budapeşte Şarap Festivalini, Polonya’daki gizemli labirentleriyle Wieliczka Tuz Madeni keşiflerinizi, Letonya’daki Gauja Nehri yürüyüşlerinizi, Litvanya’daki Haçlar Tepesinde bol bol fotoğraf çekmenizi kısacası tüm Avrupa Birliği ülkelerinde milyonlarca insanın yakaladığı bu fırsatlar, vize başvuru merkezimiz aracılığıyla kapınızı çalmaktadır.

Schengen vizesine dahil ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan Schengen Sözleşmesini imzalayan Avrupa Birliği üyesi ülkeleridir. Avrupa Birliği üyesi olmayan Lihtenştayn, Norveç, İzlanda ve İsviçre de Schengen bölgesine dahil olup Schengen Sözleşmesinin tarafı konumundadırlar.

Vize başvuru merkezi uzman danışmanlarımızın desteğiyle almış olduğunuz vize tipine göre, ayrıcalıklı olmak istemez misiniz? Yoğun iş temposu, genel anlamda hayat telaşesinde, yorgunluğunuzu atabilecek, rahat bir nefes alabilecek durumda olan diğer insanlarla bir arada uluslararası seyahatleriniz için vize hizmetlerimizle yanınızdayız. Uzun soluklu tatillerde, yahut birden fazla Avrupa Birliği ülkeleri seyahatlerinde, vize süreci bol zahmetli bir süreçtir. 45 yıldır kesintisiz vize hizmeti sunan Vize Başvuru Merkezimiz, sizi bu zahmetten kurtarmaya ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaya hazırdır. İlgili dilde dilek mektubu yazılması, Form doldurulması, istenen bilgilerin sizden alınarak konsolosluklara iletilmesi, uçak ve otel rezervasyonu yapılması, gerekirse adınıza randevu alınması gibi işlemleri sizin için yapan Vize Başvuru Merkezi’nin yüksek kalite ve disiplin anlayışıyla desteğe hazırdır. Siz de vize başvuru sürecinizi sekteye uğratmadan profesyonel ellere bırakarak vizenizi kolayca alabilirsiniz.

ARA     444 18 83