44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Andorra Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Andorra Prensliği, güneybatı Avrupa’da, Pirene Dağlarında, denize kıyısı olmayan, Fransa ve İspanya arasında küçük bir ülke olan Andora vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Andorra Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Andorra Prensliğine Vize İçin Başvuracak Olan Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarılar: Eğer Ülkede Andorra Prensliğinin Elçiliği Bulunmuyorsa, İspanya Elçiliğine Başvurulacaktır. İspanya Elçiliği de Yoksa Herhangi Bir Schengen Vizesi ile Andorra Prensliğine Seyahat Edilebilir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Andorra’daki Belediyeden Onaylı       Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Andorra Başkonsolosluğuna ( Yoksa İspanya Elçiliğine) Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler

 

Andora Vize Başvurusu

Güneybatı Avrupa’da yer alan Andora; Fransa ve İspanya arasında kalmış küçük bir Avrupa ülkesidir. Yılda ortalama 13 milyon turist ağırlayan ülke doğal zenginlikleri, tarihi yapıları ve yoğun alışveriş yaşantısı ile dünyanın her yerinden turisti kendine çekmektedir. Gümrüksüz alışveriş cenneti olarak tanımlanan Andora özellikle de bayanlar tarafından çok tercih edilen bir ülke olmaktadır.

9. yüzyılda tarih sahnesine çıkan Andora tarihi yapısıyla da dikkat çekmektedir. Doğal güzellikleri oldukça fazla olan ülke kesinlikle görülmesi gereken ülkeler arasında bulunmaktadır. Andora vizesi işlemleri ise Vize Başvuru Merkezi sayesinde sorun olmaktan çıkıyor ve en hızlı şekilde vizeler alınarak Andora seyahatlerinize yardımcı olunuyor.
Gerekli bilgi ve profesyonel işlemler olmadan vize almak büyük problemler oluşturmaktadır. Evrak toplamaktan randevu almaya, kurumlara gitmekten işlem yapmaya kadar birçok farklı süreci bulunan vize alma bazen insanlar için içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İlk vize başvurusu olumlu değerlendirilmeyen kişilerin ikinci vize başvuruları ise daha zorlayıcı olabiliyor.

Vize Başvuru Merkezi yarım asrın vermiş olduğu deneyim ile ilk başvurunuzda Andıra vizesi alacağınızı garanti ediyor. Vize başvuru süresi boyunca sizlere destek verecek ola profesyonel ekipler en hızlı şekilde vizenizi almanızı sağlıyor.
Kaliteli, hızlı ve en uygun fiyat avantajları ile Andora vizesi, Vize Başvuru Merkezi tarafından alınacak ve sizler de yorulmadan, zaman kaybetmeden ve maddi kayıplar yaşamadan vizenize sahip olacaksınız.

Andora vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Andora vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!