44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Yunanistan Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Helen Cumhuriyeti, Güneydoğu Avrupa ülkesi olan Yunanistan vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın. Diğer ülkeler ve Yunan vize evrakları hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilir 444 1 883 Vize Başvuru Merkezi hattımızla  uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Yunanistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Yunanistan Vizesine Başvuracak Olan Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarılar:

Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir. Schengen Ülkelerine Seyahat Edecek Olan Vatandaşlarımız Pasaportlarını Yenilemek Zorundadırlar.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Yunanistan Başkonsolosluğu Pasaportunda “KKTC Giriş-Çıkış Damgası” Olan Yolcuların Vize Başvurusunu Kesinlikle Kabul Etmemektedir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Yunanistan’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

  • Pasaport
  • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
  • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
  • Yunanistan Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
  • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
  • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
  • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
  • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
  • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
  • Mesleki Belgeler
  • Finansal BelgelerYunanistan Vize Başvurusu

Bir asır önce Osmanlı’nın bir eyaleti olan Yunanistan’ın kökenleri çok eski zamanlara dayanmaktadır. Antik Yunan, dünya kültür mirasının temellerini atmış ve bilimsel çalışmalardan felsefi uğraşlara kadar birçok farklı ilerlemeler kaydetmiştir. Bugünkü Avrupa’nın kökenlerinin atıldığı Antik Yunan tarihi, kültürü, mimari eserleri ve son derece eğlenceli gece hayatı ile Yunanistan kesinlikle gezilip görülmesi gereken ülkeler arasındadır.
Gerek kültür tarihi ile gerekse de tarihi mekanları ile sizleri büyüleyecek olan Yunanistan da vize istemektedir. Her ülkenin vize işlemleri farklılık gösterecektir. Yunanistan’da belli kriterlere göre vizeler istemektedir. Bu kriterler ise sürekli olarak güncellenmektedir. Bu güncellemeleri takip etmek gerek ve ona göre evrakları hazırlamanız gerekir.

Evraklarda oluşacak herhangi bir hata veya eksik Yunanistan vizesi çıkmasını olumsuz etkileyeceği gibi ikinci başvuruda vize çıkma şansını çok düşürecektir. Hızlı ve tek seferde vize alınması için tüm evrakların eksiksiz şekilde tamamlanması gerekir. Aynı zamanda randevu sisteminin de takip edilmesi ve kurumlarda tüm işlemlerin doğru bir şekilde halledilmesi gerekir.
Tüm bu süreçler sizleri işlerinizden alıkoyacak, zaman ve maddi açıdan kayıplar yaşamanıza neden olacaktır. Yunanistan vizesi için bu tür sorunlarla karşılaşmamak, ilk başvuruda en kısa sürede vizelerinizin çıkması için Vize Başvuru Merkezi en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunacaktır. Bu süreçte sizin üzerinize düşen görevler ise tatil planlarınızı yapmak olacaktır.

Yunanistan vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Yunanistan vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!