44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Rusya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Rusya Federasyonu, kuzey Avrasya‘da bir ülke olan Rusya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın. Rusya vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Rusya vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezi uzman ekibimiz desteğe hazır

Rusya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Rusya İçin Vize Başvurusunda Bulanacak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarılar: Siyah (Diplomatik) Pasaportlardan Vize İstenmemektedir.(90 gün süre için) Diğer Tüm Türkiye Cumhuriyeti Pasoportlarına Vize Uygulanmaktadır.

  • Pasaport
  • Pasaportunuzun Fotokopisi 
  • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
  • Rusya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
  • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz)
  • Yabancı Turist (Voucher) Belgesi ( Tarafımızca Temin edilmektedir.)
  • Rusya’daki Tur Operatöründen Alınmış Garanti Mektubu  ( Tarafımızca Temin edilmektedir.)

Rusya Vize Başvurusu

Dostoyevski’nin romanlarındaki sokaklarda gezmek, Moskova’nın ihtişamlı meydanlarında anılar biriktirmek kim istemez ki?

Rusya’ya yapacağınız kültürel gezilerden eğitim amaçlı ziyaretlere, ticari gezilerden turistik gezilere kadar birçok amaçlı Rusya seyahatinde vize başvurularında en iyi hizmeti alacağınız tek adres Vize Başvuru Merkezi olacaktır.
Elli yıla yaklaşan tecrübesi ve profesyonel ekipleri ile Rusya vizesi başvurularından alım süreçlerine kadar tüm işlemlerde yanınızda olacak firmamız hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde vizelerinizi almanızı sağlayacaktır.

Bireysel vize başvuruları her zaman istenen sonuçları vermez. Çünkü ülkenin sizlerden isteyeceği birçok farklı kriter vardır. Evraklarda veya istenen belgelerde en ufak bir hata veya eksiklik direkt olarak vizenin çıkmamasına neden olacaktır. İkinci ve üçüncü başvurularda vize çıkması şansı ise düşmektedir.
Yapacağınız ilk vize başvurusunda istediğiniz kriterlerdeki vizeyi almak ise sadece Vize Başvuru Merkezi sayesinde olacaktır.

Kendinizi Rus romanlarındaki kahramanlar gibi hissetmek, Rusya’nın köklü tarihi ve kültürü içerisinde yepyeni deneyimler edinmek için tercih edeceğiniz Rusya vizesi işlemlerinde istenen tüm evraklar ve işlemler kişiye özgü olmaktadır. Bu yüzden de yapılan tüm işlemler bireye özgü olmaktadır. Sizlerin sadece seyahat amacınızı bildirmeniz ve istenen evrakları temin etmeniz yeterli olacaktır. Geri kalan tüm süreçler bizler tarafından yönetilecek ve başvuru yaptığınız ilk anda Rusya vizesini almış olacaksınız. Bu yoğun ve karmaşık vize süreçleri ile biz ilgilenelim siz ise sadece seyahat programlarınızı yapmakla uğraşın.
Rusya vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Rusya vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!