44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Polonya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Polonya Cumhuriyeti, Orta Avrupa’da bulunan bir ülke olan Polonya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Polonya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  Polonya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Polonya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Polonya Büyükelçiliğine Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Protokol Yazısı (Yeni Pasaport Çıkaranlar, Daha Önce Schengen Vizesi Olmayan Kişiler Bu Belgeyi Pasaport Şube Müdürlüğünden Almalılar.)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

Polonya Vize Başvurusu

Avrupa’nın tam ortasında yer alan ve Baltık denizine kıyısı bulunan Polonya tarihi mekanları, kiliseleri ve müzeleri ile ziyaretçilerini oldukça etkileyen ve büyüleyen bir Avrupa şehri olmaktadır. Geçmişinde büyük savaşlar yaşamış olan Polonya savaşın izlerini kısa sürede silmeyi başarmış ve dünyada hatırı sayılır ülkeler arasına girmiştir.

Köklü tarihi geçmişi, kültürel ve mimari yapıları, eğlenceli gece hayatı, zengin doğası ve daha birçok farklı kriteri ile görenleri büyüleyen Polonya birçok farklı amaç ile ülkesine turist çekmektedir. İş amaçlı gezilerden eğitim amaçlı seyahatlere, turistik gezilerden kültürel gezilere kadar birçok farklı amaç ile ziyaret edilecek Polonya, tüm ziyaretler için vize gerektiren bir ülke olmaktadır.

Polonya vizesi bireysel başvurularda zorlu süreçler oluşturmakta ve kesinlikle profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Vize Başvuru Merkezi hızlı, pratik ve en uygun fiyatlar ile zahmetsiz şekilde her amaç için Polonya vizesi almanıza yardımcı olmaktadır.
Yarım asra yaklaşan tecrübesi, birbirinden profesyonel ekipleri ve en kaliteli hizmetleri ile sizlere tüm vize başvurularınızda yardımcı olacak Vize başvuru Merkezi, evrakların toplanmasından, randevuların alınmasına ve kurumlardaki işlemlere kadar tüm süreçlerde sizlere yardımcı olacaktır.

İlk başvurunuzda Polonya vizesi almak için kesinlikle profesyonel yardıma ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İlk başvuruda eksik veya yanlış evrak olması vizenin çıkmayacağı anlamına geldiği gibi aynı zamanda diğer vize başvurularında da vize çıkma şansı azalacak ve olumsuz bir süreç yaşanacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!