44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Norveç Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmi adıyla Norveç Krallığı. Kuzey Avrupa’da bulunan İskandinav Yarımadası’nın batısında bir ülke olan Norveç vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Norveç Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

       Norveç Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Ayrıca Marmara ve Ege Bölgesinden Yapılacak Başvurular İçin Macaristan Konsolosluğu Yetkilidir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Norveç’deki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

Norveç Vize Başvurusu

Kuzey Avrupa’da İskandinav yarım adasında kalan Norveç zengin Avrupa kültürüne, doğal güzelliklere, eşsiz manzaralara ve çok eğlenceli gece hayatına sahip olan bir Avrupa ülkesidir. Refah seviyesinin en yüksek olduğu Avrupa ülkeleri arasında başı çeken Norveç ‘Dünya Mutluluk Raporu’na göre her yıl dünyanın en mutlu ülkesi seçilmektedir.
Dünyanın birçok farklı ülkesinden turist çeken Norveç tüm seyahatlerde vize isteyen ve bu vizeleri de oldukça zorlu bir şekilde veren ülkeler arasındadır. Norveç vizesi için yapılacak olan başvurularda en ufak bir hatada vize başvurusu iptal edilmektedir. İlk başvuruda iptal edilen Norveç vizesi ikinci veya üçüncü başvurularda çıkma ihtimali daha da düşük olmaktadır.

Bu tür zorlayıcı vize işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti yarım asra dayanan tecrübesi ile sadece Vize Başvuru Merkezi sunacaktır. Eğitim amaçlı, iş amaçlı, seyahat amaçlı Norveç vizeleri en hızlı şekilde, ilk seferde sadece profesyonel destek ile çıkacaktır.
Norveç vizesi başvurularında deneyimli ve profesyonel ekipler sizlere evrak toplamadan, randevu alımlarına, vize işlemlerinden vizenin çıkacağı ana kadar destek olmakta ve en zahmetsiz şekilde Norveç vizesi almanızı sağlamaktadır.

Kurumlar arasında dolaşmadan, sıra beklemeden, günlerce vize takip işlemlerine katlanmadan, zaman ve maddi kayıplar yaşamadan Norveç vizesi alabileceğiniz tek adres Vize Başvuru Merkezi olacaktır. Sizler de paranıza ve zamanınıza değer veriyorsanız doğru adresiniz Vize Başvuru Merkezi olacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!