44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Kanada Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Kanada vizesi için gerekli evraklar 2018, çalışanlar, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. 1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı yapmaktayız. Kanada Vize Merkezi İstanbul ekibimiz Kanada vizesi için desteğe hazır çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Kanada Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Vize Başvurusuna Giderken Herhangi Bir Garanti Bankası Şubesine Vize Başvuru Ücretini Kanada Vize Harcı Olarak Yatırıp, Banka Dekontunu Vize Başvurusu Sırasında Mutlaka Yanınızda Bulundurunuz. Ayrıca Tüm Türkiye Cumhuriyeti Pasaportlarından Vize İstenmektedir.( Siyah, Yeşil, Gri, Bordo)

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Kanada Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Kanada Vize Başvurusu

Kuzey Amerika kıtasının en kuzey bölümünde bulunan Kanada, her zaman için Amerika ile eşdeğer tutulan bir ülke olmaktadır. Hatta Amerika’nın arka bahçesi tabiri de Kanada için kullanılmaktadır. Refah seviyesinin en yüksek olduğu ülkelerden biri olan Kanada, eğitim amacıyla, iş seyahatleriyle ve turizm amacıyla tercih edilen ülkeler sıralamasında ilk başlarda gelmektedir. Gelir seviyesinin yüksek, insanlarının mutlu ve tarihi, doğal güzellikleri ile harika içerikler oluşturan modern bir ülkedir.
Kanada ülkeye tüm girişlerde vize istemektedir. Giriş amacına göre değişen evraklardan ve işlemlerden oluşan vize süreçleri ise oldukça zorlayıcı bir durum oluşturmaktadır. Kanada vizesi bireysel başvurularda, gerekli profesyonel yardım alınmadan yapılan işlemlerde çıkması biraz zorlu olan bir vize içeriği oluşturmaktadır. Bu yüzden dolayı da kesinlikle profesyonel destek alınması gerekir.
Kanada vizesi için veya dünyanın tüm ülkelerinin vizesi için yarım asırdır hizmet veren Vize Başvuru Merkezi; hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı şekilde kanada vizesi almanıza yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekipler tüm vize işlemleri süresi boyunca sizlerin yanınızda olmakta ve tüm teknik desteği sunmaktadır.
Uzmanların gözetiminde hazırlanacak olan Kanada vizesi başvurularında hiçbir eksik ya da hatalı kısım olmayacak ve gerekli şartları yerine getirecektir. Bu özenli ve titiz çalışma sonrasında ise ilk başvuruda Kanada vizesi almış olacaksınız. Vize Başvuru Merkezi sayesinde vize almak sizlere maddi açıdan da zamansal açıdan da büyük kazanımlar sağlatacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!