44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

İspanya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla İspanya Krallığı Avrupa’nın güneybatısında, İber Yarımadası’nda yer alan ülke İspanya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

İspanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  İspanya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin İspanya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • İspanya Konsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

İspanya Vize Başvurusu

Ateşli futbol taraftarı, kızgın boğaları ve festivalleri ile yakından tanıdığımız İspanya bir Akdeniz ülkesidir. Akdeniz insanları ise bizlerle çok benzerler yönlere sahiptir. Sıcakkanlılık ve misafirperverlik yönleri çok gelişmiş olan İspanyollar aynı zamanda eğlence hayatına da çok düşkündür. Kültürel ve tarihi alanlarıyla da oldukça ziyaretçi çeken İspanya vizesi profesyonel işlemlerle son derece hızlı ve kolay bir şekilde alınabilmektedir. Tabi, vize işlemlerinin kolay ve basit olması için ise Vize Başvuru Merkezi’nin profesyonel hizmetlerine ihtiyacınız vardır.
Uzman kadroları ile vize başvuru süreçlerinde yanınızda olacak Vize Başvuru Merkezi evraklarınızın eksiksiz şekilde toplanmasına yardımcı olacak, randevu süreçlerini ayarlayacak ve sizlerin beklemeden vizelerinize kavuşmasını sağlayacaktır.

Vize alım süreçlerinde kişiler genellikle internet üzerinden bilgi edinmektedir. Bu bilgiler bazen eksik veya güncellenmemiş olmaktadır. Bu şekilde profesyonel yardım almadan, eksik veya yanlış evrakla yapılan başvurular anında ret cevabı alır. İlk başvuruda ret cevabı alan vizelerin ikinci başvurularda çıkması şansı ise çok düşük olmaktadır.
Vize başvuru süreçlerinde profesyonel yardım almayan kişiler hem zamansal açıdan hem de maddi açıdan büyük kayıplar yaşayabiliyorlar. Gerek İspanya vizesi için gerekse de dünyanın her ülkesi için alınacak olan vizelerde sizlere hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlar ile hizmet verecek olan Vize Başvuru Merkezi bütün yükünüzü omuzlarınızdan alacak. Sizlerin bu süreçte tek yapması gereken tatil planlarınızı yapmak ve valizinizi hazırlamak olacak.

İspanya vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. İspanya vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!