İngiltere Vizesi Vize Başvuru Merkezinde

Kadıköy İngiltere vizesi

İngiltere Vizesi, Vize Başvuru Merkezinde

Vize başvuru merkezi, 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulma amaçlarından biride İngiltere vizesi müşavirliği hizmeti vermektir. Birleşik Krallık  Karmaşık ve teferruatlı olarak bilinmektedir. Form doldurmak, dilekçe yazmak, evrak hazırlamak, randevu almak gibi işlemler bu sürece eklenince işin içinden çıkılması zor bir hal almaktadır. Özellikle seyahat nedeninize uygun müracaat çeşidini belirlemek. Belge ve bilgi beyanı ile noksansız sonuçlandırmak ciddi efor gerektirmektedir. Eksik evrak veya eksik bilgi beyanı, başvuru sahibinin sorumluluğundadır. Oluşabilecek bir olumsuzluk, bilgi veya belge eksikliği ret sonucu ile karşılaşmanızı sağlayabilmektedir. Zaman ve para kaybına tahammülünüz yoktur diye düşünüyoruz. 1973 yılından beri Konsolosluk deneyimlerimiz ve binlerce müşteri başvurusu bize çok şey öğretti. Riske girmenize gerek yok. Yarım yüzyıllık tecrübesi ile Vize Başvuru Merkezi, Birleşik Krallık müracaatlarınızda yanınızda olacaktır. Yılların birikimini aktardığımız web sitemiz, İngiltere vizesi randevusu alımından, gerekli evrakların listesine kadar tüm süreçte sizlere ciddi bilgiler aktaracaktır. info@vizebasvurumerkezi.com etkileşim adresimizden, aklınızdaki tüm soruları bize yöneltebilirsiniz. Ofislerimizi arayarak İngiltere vize Kompetanı personelimizden destek isteyebilirsiniz. Arzu ederseniz ofislerimizde kahvenizi keyifle içerken gerekli tüm işlemlerinizi uzman personelimizin sonuçlandırmasını sağlayabilirsiniz.

Büyük Britanya Müracaat sahipleri, ziyaret nedeninizi başvurudan önce belirlemelisiniz. Hangi vize türüne müracaat edeceğinizi seyahat sebebiniz belirleyecektir. Örnek vermek gerekirse Tatil ve gezi amaçlı gidiyor iseniz, Turistik vize başvurusu yapmalısınız. Bir akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidiyor iseniz, ziyaret vizesi sizin için uygun olacaktır. Evraklarınız başvuru çeşidine göre hazırlamalısınız. Web sitemizin İngiltere sayfasında bilgiler detaylı olarak aktarılmıştır.  Tabi Statünüz (Pozisyonunuz) evraklarınızı belirleyen diğer ikinci önemli unsurdur. Tekrar örnek vermek faydalı olacaktır. Bir iş yerinde S.G.K kapsamında çalışıyorsanız, çalışanlar için gerekli evrakları hazırlamalısınız. Öğrenci iseniz, Öğrenciler için gerekli evrakları hazırlamalısınız. Birleşik Krallık sayfamızda, çalışanlar, emekliler, şirket sahipleri ve Statüler hakkındaki bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılmalı

1. Ziyaret nedeninizi doğru aktarmalısınız.

2. Size uygun olan Vize Türünü belirlemelisiniz.

3. Ziyaret sürenizi belirlemelisiniz.

4. Ön Başvuru Formunu doldurarak  Ön Randevu Almalısınız personelimizin denetiminde

5. Gerekli evrakları hazırlamalısınız.

6. Başvuru Formunu doğru ve eksiksiz doldurmalısınız. Tarafımızdan doldurulmaktadır.

7. Randevu tarihinizi belirleyerek başvurunuz için Konsolosluğa hitaben yazacağınız talep tarihinizi açıkça belirtmelisiniz. Tarafımızdan yazılacaktır.

8. Parmak izi bölümüne giderek Parmak izi vermelisiniz. Biz sizi kapıda karşılayacağız rahat olun lütfen.

 

İngiltere Vizesi İşlemleri En Çabuk Nasıl Alınır.

İngiltere vizesi Başvurusu yaparken; Ziyaret tarihiniz belli ise en az bir Ay Önceden müracaatta bulunmalısınız. Zamanlama riskine girmeyin! Aksi takdirde, işlemlerinizin sonuçlanması zamanında yetişmeyebilir. Vize Başvuru Merkezi, eksik evrak, Yanlış form doldurma, zamansız randevu gibi yanlışlıkları ortadan kaldırmaktadır. Riskli durumları ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca parmak izi işlemlerinde sizi Konsolosluk kapısında karşılayarak, dosya tesliminde yanınızda bulunur. Başvuru esnasında oluşabilecek olumsuzluklara anında müdahale ederek yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz.

Vize Başvuru Merkezi  web sayfamızın sizlere sunduğu en faydalı hizmetlerden biri İngiltere vize başvurusu hakkında Önemli Tüyolar veriyor olması, mesela: İngiltere vizesine ihtiyacı olan bir kişi kalacağı gün sayısı ile Bankasında bulunması gereken bakiye miktar hakkında ip uçları, Ziyaret edilecek ülkenin 2 ayrı otelde rezervasyon yapılması böylece Ülkede kalacağına dair kanın güçlenmesi, Ulaşım uçak ile yapılacak ise Yüksek klas bilet rezervasyonunun yapılması, Rezervasyonun hava yolundan bu sayede daha uzun alınması, vize çıkınca uçak biletine daha az ücret ödeyerek sahip olunması, Yapılan otel ve konaklamalarının Vize reddi durumunda anında iptal edilerek ayrıca ödeme yapılmasının önüne geçilmesi, acil vize ihtiyacı durumunda erken randevu alınarak VİP randevu almak zorunda kalmadan ücret farkı verilmemesi. Erken Randevu almak için neler yapılması gerektiği gibi faydalar  sağlayarak Başvuru sahiplerine yarar sağlanması.

İngiltere Vize Çeşitleri

1. Turistik Vize

2. Ticari     Vize

3. Öğrenci Vize

4. Tier 1 Vizesi

5. Tier 2 Vizesi

6. Tier 4 Vizesi

7. Tier 6 Vizesi

8. Ankara Anlaşması

İngiltere Vizesi En Hızlı Nasıl Alınır.

Vize Başvuru Merkezi İngiltere Vizesinde İddialı! Tabi yarım yüzyılı yılı geride bırakmanın sevincinden çok; edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe bize Öz güven kazandırıyor. İngiltere Konsolosluğu ile Yarım asırdır çalışıyor olmak sizler için ne ifade ediyor bilemiyoruz. Fakat Başvuru esnasında ve sonrasında uyguladığımız Objektif Yorum ve Sistematik Çalışma ile Başarı Oranımızı %98 olarak tescillemiş bulunuyoruz. En hızlı İngiltere vizesi vize başvuru merkezinden alınmaktadır. Siz yorulmayın tüm işlemler bilgili ve eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Formlar, dilekçeler, Uçak bileti rezervasyonu, Otel rezervasyonunu, evrak koordinasyonu, siz isterseniz uygun olduğunuz gün ve saate randevu; Konsolosluk kapısın dada bekliyoruz unutmayın. Süreç sonlanan kadar yanınızdan ayrılmıyoruz. İngiltere vizesi en hızlı nasıl alınır sorusunun cevabı ise 5 gün içerisinde sonuçlandırdığımız, İngiltere Express vizesi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.  En Hızlı İngiltere vizesi ise 24 Saatte sonuçlandırılmaktadır. Süper Express vizeyi talep edebilirsiniz.

İddialıyız! Çünkü başvurunuzu Bir Saat gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

İddialıyız! Çünkü Biz  İngiltere vizesi başvuruları yaparken İstanbul’un Nüfusu 2.132.407 Kişiydi.

İddialıyız! Çünkü biz faaliyete iken TRT Siyah beyazdı ve Günde 6 Saat yayın yapıyordu

İddialıyız!  Çünkü biz başvuru formu doldururken İnternet Kelimesi henüz bilinmiyordu.

İddialıyız! Çünkü Konsolosluk tarafından akreditede olan (Yetkili) Kurumuz.

İddialıyız Çükü 1973 Yılından beri kesintisiz faaliyetlerimize devam ediyoruz.

İyi Seyahatler dileriz.

 

 

 

ARA     444 18 83