44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Finlandiya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Finlandiya Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa’da Baltık Denizi kıyısında bir Kuzey Avrupa ülkesi olan Finlandiya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Finlandiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Hırvatistan Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Ayrıca Yeşil, Gri ve Siyah Pasaportlardan 90 Güne Kadar Vize İstenmemektedir. Bordo Pasaportlardan Vize İstenmektedir. Tüm Vizeler Ankara’daki Konsolosluktan Verilmektedir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Finlandiya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Finlandiya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Finlandiya Vize Başvurusu

Rus Edebiyatının büyük yazarlarından Grigory Petrov, Finlandiya seyahatinde kaleme aldığı gezi yazılarında, Finlandiya için ‘Beyaz Zambaklar Ülkesi’ tanımını yapmıştır. Yaşam standartları açısından dünyanın en kaliteli ülkelerinden biri olan Finlandiya Avrupa ülkeleri içerisinde en az nüfusa sahip olan ülkelerden biri olmaktadır. Zengin doğası, kültürel mirası ve tarihi güzellikleri ile Finlandiya birçok ülkeden turist çekmekte ve ülkesine gelen tüm turistleri de büyüleyici güzelliği ile şaşkınlığa uğratmaktadır.
Finlandiya, turistik gezilerden iş amaçlı seyahatlere, eğitim amaçlı ziyaretlerden kültürel gezilere kadar birçok farklı amaçta turisti ülkeye kabul etmektedir. Tabi, ülkeye giriş için her turistten vize talep etmektedir. Finlandiya vizesi ise oldukça zorlayıcı işlemlerden oluşmaktadır. Profesyonel yardım alınmadan bireysel şekilde yapılan başvurularda Finlandiya vizesi çıkması biraz zorlayıcı olmaktadır.
Bu zorlayıcı süreçler kişilerin zaman kayıpları ve maddi kayıplar yaşamasına neden olmaktadır. Ret cevabı alan vizeler için kişiler tüm süreçleri yeniden yaşamak zorundadır. Evrak toplamadan, harç yatırmaya, randevu almaktan kurumlarda sıra beklemeye kadar tüm işlemler tekrar edilecektir.
Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak ve Finlandiya vizesini en kısa zamanda almak için sizlere her ülkenin vize işlemlerinde olduğu gibi Finlandiya vizesi için de Vize Başvuru Merkezi hızlı, güvenli, kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunacaktır. Maddi açıdan ve zamansal açıdan sizlere kazanım sağlayacak bu profesyonel işlemler sayesinde Finlandiya gezi programlarınız bozulmayacak ve en kaliteli hizmeti almanız sağlanacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!