44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Bulgaristan Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Turistik Bulgaristan vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler

Bulgaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Bulgaristan’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Şirketin İmza Yetkilisi Tarafından Kaşeli ve İmzalı Olarak Düzenlenmiş Vize Talep Dilekçesi (İşveren yazısı)
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Bulgaristan Vize Başvurusu

Çok değil yüz yıl önce aynı devletin içinde yaşadığımız Bulgaristan ile aynı kültürel özelliklere sahibiz. Ülkemizde milyonlarca Bulgaristan göçmeni vatandaşımız bulunmakla birlikte Bulgaristan’da ecdadımızın yaptığı birçok eser de hala varlığını devam ettirmektedir.
Eğlenceli gece hayatı, Casinoları, kültürel mekanları, eşsiz doğası ve birbirinden farklı yapıları ile en iyi yurt dışı seyahatlerinizden olacak Bulgaristan gezisi, unutamayacağınız anıları da biriktirmenizi sağlayacak..
Hem kültürel bağlarımızın hem de sosyal ilişkilerimizin olduğu Bulgaristan seyahati için Bulgaristan vizesi alınması gerekmektedir. Eğitim vizesinden turistik vizelere, iş amaçlı seyahatlerden kültürel gezilere kadar tüm amaçlı gezilerde vize isteyen Bulgaristan için Vize Başvuru Merkezi sizlere en profesyonel hizmetleri sunmaktadır.
Vize işlemleri için gerekli olan evrakları toplamaktan, evrakların kurumlara iletilmesi ve işleme alınması kadar tüm süreçler profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Zamandan ve maddi açıdan sizlere kazanım sağlatacak olan profesyonel vize işlemleri ile hızlı bir şekilde vizenize sahip olacaksınız. Vize işlemleri ile meşgul olmadan direkt olarak seyahat planlarınızı ve seyahat programlarınızı yapabilirsiniz.
Unutmayınız ki tüm ülkelerin vize işlemleri şahsi olmakla birlikte kişiye özel işlemlerdir. Her meslek gurubunda veya seyahat amaçlarının farklılaşmasında vize işlemleri de farklılık gösterecektir. Bu farklılıkları takip edecek ve sizleri hiçbir şekilde yormadan, işlerinize engel olmadan Bulgaristan vizesi alacak olan Vize Başvuru Merkezi kaliteli, güvenli, avantajlı hizmetler sunacaktır.

Bulgaristan vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Bulgaristan vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!