Bizi Tanıyın

Vize başvuru ve randevu işlemleri

Bizi Tanıyın!

Vize sektöründe akla gelen ilk marka!

Bizi tanıyın! Vize Başvuru Merkezi olarak, Sizin için zaman kıymetli olduğunuz iyi biliyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz şube ağımız sayesinde İstanbul Asya (Anadolu) Yakasından, Avrupa Yakasına, Çanakkale’den, Kocaeli’ne, Balıkesir’den, Yalova’ya, Sakarya’dan, Bilecik’e, Bolu’dan, Diyarbakır’a, Trabzon’dan, Bursa’ya Tüm Türkiye’ye kesintisiz vize başvurusu ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Vize Başvuru Merkezi olarak Vize işlemlerinizde her daim yanınızda olacağız. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 0865 belge numarası ile en eski üyelerinden biriyiz. Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için TÜRSAB Resmi Web sayfasını ziyaret edebiliriniz.

Üstün teknoloji ile tamamlanan altyapımız, yüksek standartlarda hizmet kalitemiz, dinamik ve eğitimli personelimiz ile sektörümüzün önemli bir aktörüyüz. Dünyadaki tüm ülkelerin vize başvurusu işlemlerinde en iyi hizmeti vererek en uygun vize ücretini sunmayı hedefliyoruz. Konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş en eski vize danışmanlığı yapan hususi firmasıyız. 49 yıldır sürdürdüğümüz Konsolosluk ilişkilerimiz, Vize başvurusunu sonuçlandırdığımız on binlerce müşteri tecrübemi, Yarım asırlık operasyon deneyimimiz sizlere çok faydalı olacaktır. Yarım asırlık bilgi ve tecrübemizi sizler için www.vizebasvurumerkezi.com Resmi internet sitemize aktardık. Bu bilgi havuzu Vize başvuru işlemlerinizde size önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Vize Başvuru Merkezi olarak tüm şubelerimizdeki personellerimize periyodik eğitimler veriyoruz. Bu sayede Almanya Schengen Vize evraklarından, İngiltere vize danışmalığına, Rusya vize başvurusundan, Bulgaristan Vize işlemlerine, Amerika vize randevusundan, tüm Dünya ülkeleri Vize prosedürlerine güncel bilgilerle danışmanlık hizmet veriyoruz. Vize başvuru formları, Vize talep dilekçeleri ve gerekli belgeleri biz sizin yerinize dolduruyoruz. Hayatınızı kolaylaştırarak sizlere zaman kazandırıyoruz. Bizi tanımak sizleri mutlu edecektir.

Vize Başvuru Merkezi, şubelerinde sizler için tahsis ettiğimiz bilgisayar ve yazıcılar ile Turistik, Ticari, Öğrenci, Aile ziyareti vizesi evraklarınızı ve eksik dokümanlarınızı tamamlamanıza olanak veriyoruz. Unutmayın ki eksik evrak ve yanlış doldurulan formlar Vize sürecinin uzamasına veya olumsuz sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Riske girmenizi engelliyoruz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Başvurunuzu tamamlamak için evden veya ofisinizden çıkmanıza gerek yok Kendi personelimiz ile adresinize geliyoruz. Vize başvurusu için gerekli evrakları yerinde kontrol ediyoruz. Vize belgelerinizi eksiksiz teslim alıyoruz. Başvuru esnasında eksik evrak tamamlamak için tekrar meşgaleye girmiyor, zamanı tasarruflu kullanıyorsunuz.

Neden Vize Başvuru Merkezi?

Aynı Gün içerisinde vize randevunuzu oluşturuyoruz.

Periyodik eğitimlerle güncel bilgilere sahip, Enformasyon Memurluğu belgeli Personelimiz ile hizmet veriyoruz. Vize için gerekli belgeleri aynı gün içerisinde adresinizden teslim alıyoruz.

Vize Randevusu

Vize randevunuzu, bir telefon ile dakikalar içerisinde tamamlıyoruz. Aynı gün içerisinde evraklarınızı kontrol edip tarafınıza bilgi veriyoruz. Randevu günü Dijital parmak izi verecekseniz kapıda karşılayıp yanınızda bulunuyoruz. Vize işlemleri süreci sonlanınca aynı gün içerisinde Pasaportunuzu evinize veya ofisinize teslim ediyoruz.

Vize Başvuru Merkezi Avantajları

Vize Başvuru Merkezi olarak; Yurtdışı Seyahat Sigortasında %40 İndirim sağlıyoruz. Almanya, Fransa, Hollanda Schengen vizesi ülkelerinin uçak biletlerinde 200 T.L indirim sağlıyoruz. Amerika, Dubai, Rusya, Bulgaristan, Kanada, İngiltere vize başvurusu yapan müşterilerimize uçak biletlerinde 150 T.L Bonus İndirimi yapıyoruz. Otel konaklamalarınızda % 5 indirim kazanıyorsunuz. İtalya ve Almanya vizesi için isteniyor ise dijital parmak izinizi evinizde alıyoruz. 4 ve üzeri vize başvurularında Konsolosluk transferini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bunlar bizi tanımanız için geçerli nedenlerimizden bir kaç tanesi.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için ofislerimize bekleriz. Profesyonel vize başvuru danışmanlarımız ile görüşmeniz sizler için yeterli olacaktır. Bizi tanıyın ki işlemleriniz sorunsuz tamamlansın ve mutlu olun.

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

Vizyon

Vize Başvuru Merkezi’nin vizyonu; her defasında hizmet kalitemizi yükselterek Türkiye’nin en çok takdir edilen hizmet odaklı Vize danışmalığı markası olmaktır.

Misyon

Vize Başvuru Merkezinin misyonu, 49 yıllık deneyimi Türkiye’nin değerlerini ve kıymetli mirasını koruyarak sürdürülebilir kıymet yaratmak. Hizmet alıcıları ve partnerleri aracılığı ile en yüksek etik davranış standardında en kaliteli hizmeti sürdürmeyi hizmet edinmiştir.

Strateji

Vize Başvuru Merkezinin stratejisi; tecrübesi, uluslararası ve yerel birikimi ile ülkemiz büyüyen hizmet sektöründeki imkanları doğru kullanarak yaşanan zorlu süreci müşterileri ile paylaşarak ihtiyacı karşılamak bu sayede mümkün olan en yüksek değeri yaratmaktır. Ülkemiz ve bizim hakkımızda daima pozitif düşünceler yaratmayı başarmak

ARA     444 18 83