44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Belçika Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Avrupa Birliği’ne üye ve birliğin ve NATO gibi bazı uluslararası organizasyonların merkezlerini barındıran resmî adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa’da bulunan bir ülke olan Belçika vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Belçika’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Belçika Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​ (Fransızca veya İngilizce)
 • Davetiye
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler


 

Belçika Vize Başvurusu

Bu şirin Avrupa ülkesini görmeyi çok istiyorsunuz. Ancak vize başvuruları gibi zorlu bir süreç yaşamak istemiyorsunuz. Tüm isteklerinizi anında yerine getirecek olan Vize Başvuru Merkezi sizlerin yerine tüm vize işlemlerini gerçekleştirmekte ve vizelerinizi sizlere teslim etmektedir. Size kalan ise sadece tatil programlarınızı planlamak olacaktır.
Vize başvurular oldukça sıkıntılı süreçleri oluşturur. Daha önceden vize almış olsanız bile her ülkenin vize işlemleri, istenen evrakları ve vize takip süreçleri farklılık gösterir. İlk vize başvurunuzda eğer ret cevabı gelirse daha sonraki başvurular daha uzun süreleri kapsayacak ve tatil planlarınız sekteye uğrayacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve Belçika vizesi işlemlerini hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde halletmek için Vize Başvuru Merkezi’nin deneyimli kadrolarından yardım alabilirsiniz.
Tüm evrak toplama süreçlerinde, randevu alma ve başvuru yapma işlemlerinde sizlere en büyük desteği sunacak olan profesyonel ekipler vizeniz adresinize gelene kadar bu desteğini devam ettirecek ve sizin yapmanız gereken tüm işleri yaparak sizleri büyük bir zaman kaybından kurtaracaktır.
Parasının ve zamanının kıymetini bilenler için oldukça kaliteli bir hizmet olan profesyonel vize desteği ile Belçika vizesi almak daha pratik bir yol sunacak ve sizlere oldukça avantaj sağlayacaktır. Vize Başvuru Merkezi vize işlemleri ile uğraşırken sizler de Belçika’nın tarihi, turistik ve eğlence mekanları hakkında planlar yapabilir ve tatil planlarınızı gerçekleştirmek için yol hazırlıklarına başlayabilirsiniz.
Belçika vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Belçika vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!