44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Avusturya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Avusturya Cumhuriyeti, Orta Avrupa’da denize kıyısı olmayan, dokuz eyaletten oluşan bir ülke olan Avusturya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Avusturya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

 Avusturya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Avusturya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Avusturya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biyometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Protokol Yazısı ( Pasaportunu Yeni Çıkaran Yolcular Pasaport Şube Müdürlüğünden Temin Edebilirler.)
 • Turist Karnesi ( Konsolosluk Bazı Durumlarda İsteyebilir.)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler


 

Avusturya Vize Başvurusu

Orta Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Avusturya doğal zenginlikleri, kültürel mirası, eğlence mekanları ve daha birçok alternatif yerleri ile kesinlikle gezilip görülmesi gereken ülkelerden olmaktadır. Yıl boyunca çok sayıda turist çeken ve oldukça da farklı kültürü ile gelen tüm turistleri kendine hayran bırakan Avusturya vize isteyen ülkelerdendir.
Her ülkenin olduğu gibi Avusturya vizesi de oldukça zor ve meşakkatli işlemlerden oluşmaktadır. Kişiye özgü şekilde istenecek belgeler, randevular, resmi kurumlar ile olan bağlantılar ve tüm vize işlemleri sizlere hem zamandan hem de maddi açıdan kayıplar oluşturacaktır.

Avusturya vizesi için kendi çabalarınız yerine Vize Başvuru Merkezi’nin profesyonel hizmetlerinden en uygun fiyat avantajları ile yararlanabilir ve Avusturya vizelerinizi zahmetsiz bir şekilde çıkartabilirsiniz. Vize alma talebinizi merkeze ilettiğiniz andan itibaren başlayacak olan çalışmalar vizeniz elinize geçene kadar devam edecektir.
Uzman personeller Avusturya vizesi alım süreçlerinizde sürekli olarak yanınızda olacak ve sizlere tüm teknik destekleri sunacaktır. Hiçbir şekilde sıra beklemeden ve tek seferde vizenizi alacak ve Avusturya tatilinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Eğitim vizesinden, tatil vizesine ticari gezilerden turistik gezilere kadar tüm seçeneklerde vizelerinizi ilk başvuruda alacak ve vize almanın uğraştırıcı prosedürleri ile bunalmak zorunda kalmayacaksınız. En uygun fiyat tekliflerini almadan ve bu kaliteli hizmetlerden yararlanmadan kesinlikle vize başvurusu yapmayın. Çünkü ilk başvuruda vizeye ret gelmesi demek daha sonraki başvuruların da olumsuz olacağının bir göstergesidir.
Avusturya vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Avusturya vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!