44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Almanya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Almanya vizesi için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Schengen vizesi ile girilebilen Avrupa ülkeleri vize evrakları ve vize işlemlerinde kendi içinde küçük değişiklikler göstermektedir. Almanya, Fransa, İsviçre, İtalya, Hollanda Schengen ülkesi olmasına rağmen evrak ve prosedür de değişiklikler göstermekte olması sizi şaşırtmasın.  Eşsiz tarihi ve güzellikleriyle Berlin, Köln, Düseldorf, Frankfurt, Hamburg ve birçok güzel destinasyon sizi bekliyor. Almanya vize başvurusu belgelerinizi getirin ve vizenizi yarım asırlık tecrübemize ve sektör profesyoneli çalışanlarımıza teslim edin.

Almanya Vizesi İçin Gerekli Olan Genel Belgeler 2018

      UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Almanya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Almanya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler

Almanya Vize Başvurusu

Ülkemizle en eski ve en köklü ilişkiye sahip olan Almanya’da yaklaşık üç milyon vatandaşımız yaşamaktadır. Bundan dolayı da ilişkilerimiz sürekli en üst seviyede olmakta ve Almanya en çok Türk turistin gittiği ülkelerden olmakta.

Sizler de yurtdışı seyahatlerinizde Almanya’yı tercih edebilirsiniz. Kültürel seyahatlerinizde yüzlerce yıllık tiyatro binalarını, müzeleri, katedralleri ve birçok tarihi mekanı gezebilir, Berlin’in eğlence mekanlarında eğlenebilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz.
Almanya’ya turistik gezilerden, iş amaçlı gezilere, tatillerden, eğitim amaçlı gezilere kadar birçok farklı amaç ile gidebilirsiniz. Tabi bu gezilerinizi gerçekleştirmek için ilk iş Almanya vizesi almak olacaktır.

Her ülkenin vize işlemleri zor olduğu gibi Almanya vizesi de zorlu bir süreç içermektedir. Onlarca evrakı hazırlamak, onlarca kuruma gitmek ve prosedürle uğraşmak sizlere hem zamandan hem de maddi açıdan kayıplar oluşturacaktır. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak ve Almanya vizesini en hızlı şekilde almak için Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilir ve bizlerin 44 yıllık tecrübesinden yararlanabilirsiniz.
Almanya vizesi almak için tüm süreçlerde uzman kadromuz sizin yanınızda olmakta ve tüm işlemleri büyük bir profesyonellikle yönetmektedir. Hiçbir şekilde zorlanmadan ve günlerce sıra beklemeden tüm Almanya vizesi işlemleri pratik bir şekilde halledilecektir.

Almanya için tüm gezilerinizde vize alma işlemlerinde sizlere kaliteli, hızlı, pratik ve uygun fiyatlı hizmetler sunarak bu zorlu süreçleri en iyi şekilde geçirmenizi sağlamaktayız.
ArrowArrow
ArrowArrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!