Muğla Vize Başvuru Merkezi

Muğla Vize Başvuru Merkezi

Muğla vize müracaat merkezi yapısına sahip olan firmamız, Schengen vizesi, çalışma vizesi, aile ziyareti vizesi, öğrenim vizesi, turistik vize, tur operatörü temsilcisi vizesi, iş adamı vizesi gibi birçok farklı vize türüne yönelik işlemlerin sorunsuz gerçekleşmesi için sizlere hizmet sunar. Avrupa Birliğine üye olan ülkelere yönelik vize başvurularınız ve Avrupa Birliğine üye olmayan ülkelere yönelik vize başvuruları işlemleriniz için prensipli koşullardan yararlanarak, uygun zaman zarfı içerisinde vize başvurunuzu tamamlamanız amacıyla hizmet sağlarız.

Vize Çeşitleri Ve Başvuru Evrakları

Yurt dışına yapacağınız seyahatin amacına bağlı olarak farklı vize türlerine başvuru yapmanız gerekir. Bu vize türlerine yapılan başvururlarda, ülkelerin vize başvuruları için belirlemiş olduğu evrakların ilgili konsolosluklara iletilmesi sağlanır. Yurt dışına birden fazla farklı amaç ile yapacağınız seyahatler için alabileceğiniz vize çeşitlerini şu şekilde sıralarız:

  • Yurt dışına gezmek amacıyla yapacağınız seyahatler için, turistik vize başvurusu yapabilirsiniz.
  • Yurt dışında eğitim görmek amacıyla seyahat edecekseniz, eğitim vizesi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Yurt dışına iş amaçlı bir seyahat yapaksanız, çalışma izni vizesi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Yurt dışına ailenizi görmek için seyahat edecekseniz, aile ziyareti vizesi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Belgesel çekimi amaçlı bir seyahat için belgesel çekimi amaçlı vize başvurusu yapabilirsiniz.
  • Taşımacılık işlemleri için taşımacılık amaçlı vize başvurusu yapabilirsiniz.

Tüm bu vize çeşitlerine yönelik işlemleriniz için Muğla vize danışmanlık firmamız, sizlere hizmet sunar. Uygun vize türü için konsolosluktan adınıza randevu alımı, randevu öncesi sizden alınan evrakların doğru teslimi, sağlık sigortası, pasaport, otel rezervasyon ve ulaşım rezervasyon işlemlerinin tümünün ayarlanması amacı ile sizlere güvenilir koşulları ile danışmanlık sağlar.

Muğla Vize Başvuru Merkezi İle Schengen Vizesi Başvurusu

Schengen vizesi Avrupa Birliği ülkeleri arası serbest olarak seyahat edebilmeyi sağlayan bir vize çeşididir. Bu vize kullanılarak Avrupa ülkeleri arasında yapacağınız seyahatler için her seferinde vize başvurusu yapmaya gerek duymadan seyahat edebilirsiniz.

Muğla vize başvuru merkezi özelliğine sahip firma yapımız ile Schengen vizesine yönelik işlemlerinizin tümü için danışmanlık hizmeti sunarız. Schengen vizesi alımı için randevu talebi, evrak iletimi, sağlık sigortası, pasaport, otel ve uçak rezervasyonu gibi tüm işlemleri sizin adınıza güvenilir koşullar ile gerçekleştiririz. Muğla vize merkezi firmamıza yapacağınız ziyaret içerisinde vize başvuru işlemleri hakkında sizlere gerekli bilgileri sunar, doğru evrakları tarafımıza iletmenizi ve en kısa sürede vize alım işleminizi tamamlamanız için başvuru adımlarının doğru izlenmesini sağlarız.

ARA     444 18 83