Mardin Vize Başvuru Merkezi

Mardin Vize Başvuru Merkezi

Mardin vize müracaat merkezi hizmetimiz ile farklı ülkelerin vize başvuru işlemlerine yönelik uygun koşulları sağlamanız, evrak, sağlık sigortası, konaklama, ulaşım, pasaport hakkında işlemleri en kısa sürede gerçekleştirebilmeniz amacı ile sizlere danışmanlık sunarız.  Yurt dışı ülkeleri kendilerine ait vize onayı işlemleri için, kendi belirledikleri başvuru koşullarına uygunluk taşınmasını talep ederler. Bu talebi yerine getirebilmeniz için doğru evraklar ile vize başvurusu gerçekleştirmeniz gerekir. Bizler sizlere sunduğumuz danışmanlık ile yasal mevzuata uygun bir başvuru işlemi gerçekleştirmeniz amacıyla çalışma sergileriz.

Hangi Ülkelerin Vizelerine Başvuru Yapılabilir?

Vize başvuru işlemlerinde Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkeler farklı prosedürler kullanırlar. Avrupa Birliği’ne üye ülkelere yapacağınız seyahatleriniz için Schengen vizesi alımını yapmanız gerekir. Avrupa Birliği’ne üye olmayan ülkeler ise kendi uyguladıkları evrak talebi kararları ve başvuru koşulları üzerinden, vize onayı verirler.

Mardin vize danışmanlık hizmeti sunan firma yapımız ile bizler, Avrupa Birliği üyesi ve üyesi olmayan ülkelere yönelik vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere güvenilir hizmet sunarız. Mardin vize başvuru merkezi firması bünyemiz ile Avrupa Birliği üyesi olmayan ve tarafımızca vize işlemlerine yönelik hizmet alabileceğiniz ülkeleri şu şekilde sıralarız:

  • Mısır, Dubai, Lihtenştayn,
  • ABD, Rusya, Kanada, Avustralya,
  • Küba, Hindistan,
  • Birleşik Arap Emirlikleri, Çin gibi ülkelerin vizelerine başvuru yapılması sırasında gerek duyulan tüm vize işlemleri için hizmet sunarız.

Mardin Vize Başvuru Merkezi İle Deneyimli Hizmet

Seyahat edeceğiniz yurt dışı ülkesini belirledikten sonra, bu ülkeye hangi amaçla seyahat edeceğinizi belirlemeniz gerekir. Eğitim, gezi, iş, aile ziyareti gibi birçok amaç ile yurt dışına çıkabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz için bu amaçlara uygun vize başvurusu yapılması gerekir.

Mardin vize merkezi firma yapımız ile bizler, turistik, aile ziyareti, eğitim ve iş amaçlı tüm vize türlerine yönelik işlemler için sizlere hizmet sunarız. Bu vize türlerinin başvurularına yönelik doğru evrakların derlenmesi, uygunluk taşıyan bir pasaport iletilmesi, dilekçenin doğru hazırlanması, konaklama ve ulaşım rezervasyonlarının yapılması gibi birçok işlem için sizlere yardımcı olup, ilgili konsolosluktan sizin adınıza randevu işlemlerinizi gerçekleştiririz. Tüm vize başvuru aşamalarında yanınızda yer alarak, deneyimli hizmet olanaklarından yararlanmanızı amaç ediniriz.

ARA     444 18 83