Manisa Vize Başvuru Merkezi

Manisa Vize Başvuru Merkezi

Manisa’da bulunan vize danışmanlık merkezimiz, vize almak isteyen tüm vatandaşlarımız için hızlı ve güvenli bilgi kaynağı oluşturmaktadır. Vize başvuruları, danışmanlık hizmetleri, gidilecek ülke ile ilgili vize şartları gibi tüm detaylar şubelerimizden verilmektedir. Firmamızın sağladığı hizmetler kapsamında danışmanlıktan başvuru ve işlemlere kadar vize ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz. Manisa vize başvuru merkezi olarak yapacağınız işlemlerde hız ve güvenliği garanti ederiz. Bu kapsamda uzman kadromuzla sizlere en uygun danışmanlık hizmetini sağlamak için çalışmaktayız.

Vize Başvuru Merkezi Olarak Neler Yapıyoruz?

Manisa vize danışmanlık merkezi olarak sizler için çalışmalarımız, sadece vize başvuru işlemlerinden oluşmamaktadır. Gideceğiniz ülkede dikkat etmeniz gerekenler, ülke ile ilgili yapmanız gereken işlemler ve sağlık sigortası gibi şartlar da bizlerin aracılığıyla sizlere bildirilmektedir. Sizin için vize çeşitleri arasından hangisinin uygun olduğu ve hangi ülkenin ne şartlarla vize verdiği gibi tüm detaylar firmamızdan öğrenilebilmektedir.

Vize alımı için başvuru yaptığınız şube, eğer gideceğiniz ülkenin konsolosluğuyla anlaşmalı değilse, konsolosluğun yetki alanı içerisinde bulunmuyorsa, başvurularınızı başka bir şubeden yapmanız gerekecektir. Bu durum sizi yorarken vakit kaybetmenize de neden olur. Gitmek istediğiniz ülkenin konsolosluğunun yetki alanında bir vize firması bulmak sizi zorlayabilir. Bu durumlara karşı sizlere en hızlı hizmeti vermek için yanınızdayız. Bürolarımızın anlaşmalı bulunduğu 50’den fazla ülke ile vize işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Vize Almak İçin Hangi Belgeler Gerekir?

Vize alımında gerekli belgeler, gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Ancak bazı belgelerin talep edilme durumu tüm ülkelerde aynıdır. Her ülkenin talep edeceği vize belgeleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Pasaport
  • Biyometrik fotoğraf
  • Nüfus kayıt örneği
  • Oturma izni
  • Mesleki statü belgesi
  • Evlilik durumunda nüfus cüzdanı

Bu belgeler, tüm ülkeler için gereklidir. Bunun yanında bazı ülkeler, banka hesap dökümü ve bankada en az 10.000 TL değerinde para olduğuna dair döküm istemektedir. Böyle ayrıcalıklı vize başvuru belgelerinde sizlere Manisa vize merkezi olarak yardımcı olmaktayız. Belgelerin neler olduğunu, gitmek istediğiniz ülkeye göre bürolarımızdan öğrenebilirsiniz.

ARA     444 18 83