Hatay Vize Başvuru Merkezi

Hatay Vize Başvuru Merkezi

Hatay’da hizmet veren vize merkezimiz, misafirlerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti vaat etmektedir. Yurt dışına yapacağınız seyahatler için en kolay vize alım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bürolarımızda sizler için profesyonel hizmet sağlamaktayız. Vize başvuru hizmetlerinden gidilecek ülkenin özelliklerine ilişkin danışmanlık hizmetlerine kadar pek çok konuda vize merkezimizi kullanabilirsiniz. konsolosluk anlaşmalarımız sayesinde Hatay vize danışmanlık olarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmekte, vize çıkışlarınızı bekletmeden alabilmekteyiz. Gidilecek ülke ile ilgili sağlık sigortası zorunluluğu, vize türleri ve vize için gereken belgeler gibi pek çok konuda danışmanlık ve başvuru servislerimiz bulunmaktadır.

Vize Başvuru Merkezine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vize başvurusu yapmak için kişilerin öncelikle danışmanlık alması gerekmektedir. vize için gerekli belgelerin ve başvuru sürecinin öğrenilmesi, alınacak danışmanlığa bağlıdır. Sonrasında gerekli belgelerin düzenlenerek ilgili mercie iletilmesi gerekecektir. Bu aşamada gidilecek ülkenin özel şartları da devreye girer. Ülkeler, donanımlı bir turist aldıklarından emin olmak ve göçmenleri turistlerden ayırmak amacıyla vize alımlarında özel şartlar koymaktadır. Örneğin bazı ülkeler için vize alma şartı, bankada en az 10.000 TL paranızın olmasıdır. Bazı ülkeler çalışma belgesi talep eder. bu şekilde yaşadığınız ülkede bir işiniz olduğunu ve göçmen olmadığını kanıtlamanızı isterler. Bunun yanında bazı ülkeler için sağlık sigortası yaptırmış olma zorunluluğu vardır. Tüm bunlar gibi, her ülke kendi koşullarını belirlemiştir. Belirlenen koşullarla hareket edilmeli, şartların sağlanmasının ardından başvuru alınmalıdır. Bu konuda alanında en iyi bürolardan Hatay vize başvuru merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Vize Başvurum Ne Zaman Sonuçlanır?

Yapacağınız vize başvurusunun sonuçlanma zamanı, başvurduğunuz büroya ve vize türünüze göre değişiklik göstermektedir. Vize türünüz eğitim vizesi olacaksa vize sonucunun gelmesi 3 aya kadar uzayabilir. Ancak seyahat ya da iş adamı vizeleri 1 aya kadar çıkmaktadır. Gidilecek ülkenin şartlarını karşılamamanız durumunda vize reddi ile karşılaşırsınız. Bu durum size 2 ay içinde bildirilir. Ayrıca birlikte çalıştığınız büronun belge ve başvuru işlemlerinde yavaş işlem yapması da vize alımınızı geciktirir. Bu konuda en hızlı hizmetler arasında yer alan Hatay vize merkezine güvenebilirsiniz.

ARA     444 18 83