Ankara Vize Başvuru Merkezi Gerekli Evraklar 2022

Ankara Vize Başvuru Merkezi

Ankara içinde hizmet veren vize Başvuru  merkezimiz, size en kolay ve güvenli vize alımı ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Merkezimizden alacağınız vizenin yanında gideceğiniz ülkenin özellikleri, prosedürleri, pasaport işlemleri, konaklama ve sağlık hizmetleri gibi konularda da bilgi alabilirsiniz. Ankara vize başvuru merkezi olarak danışanlarımıza en doğru şekilde destek olmak için yılların deneyimiyle çalışmaya devam ediyoruz. Pasaport evrakı hazırlama işlemleri, vize başvuru danışmanlığı gibi yurt dışı prosedürü konularında  firmamızın deneyimli personeli ile sizlere en doğru  bilgiyi sağlıyoruz.

Ankara Vize Başvuru Merkezinden Vize Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara vize merkezi olarak misafirlerimize en doğru bilgiyi sağlamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda misafirlerimizin vize konusunda nelere dikkat etmesi gerektiğini şu şekilde sıralıyoruz:

  • Vize başvurunuzun şahsen yapılması gerekmektedir. Vize alacak kişi adına başkası başvuru yapamaz.
  • Pasaportunuzun yıpranmış olması, bazı ülkeler için problem teşkil edebilir. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için pasaportunuzu yenilemeniz gerekmektedir.
  • Yıpranmış bir pasaportunuz varsa, vize almış olsanız dahi geri çevrilirsiniz.
  • Pasaportunuzun geçerlilik süresi, başvuru tarihinizden itibaren en az 1 yıl olmalıdır. Geçerlilik sürenizi vize alımı sırasında teyit ettirmeniz gerekecektir.
  • Başvurunuzu eksik belgelerle yapmanız geri çevrilmenize ve işlem sürenizin uzamasına neden olabilir. Bu nedenle Ankara vize danışmanlık merkezimizden yardım alabilirsiniz.
  • Başvuruda kişilerden, gidecekleri ülkelere göre farklı meblağlarda başvuru ücretleri talep edilebilir. Bu durumlarda kişilerin en doğru bilgi için güvenilir bir firmayı kullanması gerekmektedir.

Hangi Durumlarda Vize Almanız Zorlaşır?

Vize alımı sırasında bazı durumlarda vize alımlarınızda sorun yaşanabilir. Bu durumlarda anlaşmalı bulunduğunuz vize şirketinden danışman almanız gerekebilir. Ankara vize merkezi olarak şu durumlarda misafirlerimizin doğru yönlendirilmeye ihtiyacı olacaktır:

  • Bazı ülkeler seyahat öncesinde konsolosluklar aracılığıyla mülakat gerçekleştirmektedir. Konsolosluk mülakatı gerektiren durumlarda danışmanlık alabilirsiniz.
  • Düzenli ve yeterli bir gelire sahip değilseniz, ülkeler için potansiyel göçmen olursunuz. Bu durumda danışmanlık almanız gerekecektir.
  • Başvuru ve işlem harçlarında sorun yaşamanız durumunda danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz.
  • Seyahatinizin giderlerini karşılayacak ekonomik olanağa sahip olduğunuza ilişkin belgelerinizi hazırlamanız gerekir. Hangi belgelerin gerekli olduğuna dair firmamızdan bilgi alabilirsiniz.
ARA     444 18 83