Vize Başvuru Merkezi Resmi İnternet Sitesi

Schengen Vize Başvurusu, Vize evrakları, Vize randevusu

Vize Başvuru Merkezi Resmi İnternet Sitesi

Vize Başvuru Merkezi Resmi İnternet Sitesine Hoş Geldiniz

Vize Başvuru Merkezi Resmi internet Sitesi,  Vize için gerekli evraklar 2021, Vize başvurusu, Vize işlemleri, Vize randevusu ve Vize ücretleri ile ilgili bilgi ve belgelere, www.vizebasvurumerkezi.com Resmi internet sitemizin ülkeler sayfasından ulaşabilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından resmi marka tescili yapılmıştır. 0865 Belge Numarası ile 05.11.1973 yılında Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Aynı Sene içerisinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) resmi üyeliğine kabulü gerçekleşmiştir. 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu gereği kuruluş işlemlerini İstanbul merkezli olarak tamamlamıştır. Türkiye Cumhuriyet Dışişleri Bakanlığı ve ilgili Devletlerin Konsolosluklarının belirlediği kurallar kapsamında Vize danışmalığı hizmeti vermektedir.

Vize Başvuru Merkezi İstanbul, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Bu sayede İstanbul’un tamamına ihtimam etmekteyiz. 1973 yılından günümüze Türkiye’nin 81 iline Vize danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Balıkesir, Sakarya, Yalova, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Bilecik, Kocaeli Vize Başvurusu sahipleri kendilerine en yakın şubelerimize müracaatta bulunabilirler. Marina Vize Başvuru Merkezi, Vize Merkezi, vize işlemleri merkezi, vize başvuru noktası, vize işlem merkezi gibi benzer isim ve unvanlara sahip kurumlarla hiçbir bağımız bulunmamaktadır. Vize Başvuru Merkezi olarak,  patentli markamızın çatısı altında faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Vize Başvuru Merkezi re

 

Schengen Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Schengen Vize başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını ilk olarak ziyarette bulunacağınız ülkenin kuralları belirlemektedir. 2. Belirleyici faktör ise başvuru sahibinin mesleği ve sosyal statüsüdür. Schengen vizesi için gerekli evraklar bile birlik içerisinde bulunan ülkelere göre kısmi değişiklikler göstermektedir. Örnek vermek gerekirse; Almanya Vizesi evrakları 2021 listesi ile İsviçre vizesi evrakları 2021 listesi arasında kısmen değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Schengen vizesi kapsamında olan Bazı ülkeler başvuru formu ve talep dilekçelerini kendi dillerinde veya İngilizce olarak hazırlanmasını talep etmektedir. Bazıları ise Türkçe hazırlanan formları ve belgeleri kabul etmektedir. İngiltere, Rusya, Kanada, Çin, Amerika vize evrakları ve müracaat kurallarını kendi iradelerinde belirleyen ülkelerden bazılarıdır. Tüm başvurular ülkelerin belirlediği kurallara riayet edilerek yapılmalıdır.

 

Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021 Nelerdir

Schengen Vizesi için gerekli evraklar 2021, yazımızda da belirttiğimiz gibi seyahat nedeniniz, sosyal statünüz ve mesleğiniz evrakların belirlenmesinde başrol oynamaktadır.. Vize Başvurusu yapmadan önce Schengen vizesi için gereken belgeleri eksiksiz hazırlamanız gerekir. Aksi takdirde dosyanız işlem yapılmadan iade edilecektir. Veya eksik evrak nedeni ile olumsuz sonuçlanacaktır. Schengen Vize evrakları için resmi İnternet sitemiz, www.vizebasvurumerkezi.com ülkeler sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Gerekli tüm belgeler ülkelere göre düzenlenmiştir.  Her Ülke için ayrıntılı şekilde hazırladığımız belge ve bilgileri info@vizebasvurumerkezi.com resmi E- Mail adresimizden çevrim içi talep edebilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak profesyonel Ülke danışmanlarımızdan Schengen Vizesi için gerekli evrakları tarafınıza iletmesini talep edebilirsiniz.

Schengen vize belgeleri nasıl ve ne şekilde hazırlanacağı konusunda profesyonel ve deneyimli personelimizden destek alabilirsiniz. Belgelerin tanzim tarihi ile Vize randevusu tarihiniz arasında en fazla 15 gün olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi durumda evraklarınız geçerli sayılmayacaktır. Tüm formlar, dilekçeler ve belgeler tarafımızdan doldurulmaktadır. Unutmayın olumsuz sonuçların büyük bir bölümü formların yanlış doldurulmasından kaynaklanmaktadır. Talep dilekçelerinin yanlış yazılması, belgelerin koordinasyonunun yetersizliği önemli sebeplerin arasında gösterilmektedir. Seyahatinizi ve iş planlarınızı tehlikeye sokmayın. Vize Başvuru Merkezi yarım asırlık Konsolosluk tecrübesi ve binlerce müşteri deneyimi ile daima yanınızda olacaktır.

 

ARA     444 18 83