Tekirdağ Vize Başvuru Merkezi

Tekirdağ Vize Başvuru Merkezi

Tekirdağ vize müracaat merkezi hizmeti sunan firmamız Avrupa ülkelerine ve Avrupa birliğine üye olamayan ülkelere yönelik vize işlemleri için danışmanlık olanağı sunar. Vize onayı için gerekli evrakların eksiksiz olarak, konsolosluklara iletilmesi sağlanır. Vize başvurusu için konsolosluklara, pasaport, nüfus kaydı belgesi, yurt dışı seyahat nedenini içeren dilekçe, kişiye ait banka hesabı cüzdanı örneği gibi belgeler teslim edilir. Konsolosluklara bu belgeler üzerinden değerlendirme yaparak, vize başvuru onayınız hakkında bir karar verir.

Tüm bu evraklar, prensipli çalışma yapısına sahip Tekirdağ vize danışmanlık hizmetimiz ile sizden talep edilip, konsolosluklara iletimi sağlanır. Bizler başvuru süreci için kullanılan ve tarafınızca imzalanmış olan evrakları, sizlerden alıp, ilgili konsolosluğa güvenilir koşullar ile iletiriz. Aynı zamanda, konsolosluk randevularını adınıza alarak, profesyonel şartlardan içerisinde, kısa sürede vize işlemlerinizi tamamlamanız için hizmet sunarız.

Avrupa Birliğine Üye Olmayan Ülkelerin Vizeleri

Avrupa Birliği’ne üye olmayan ülkelere yapacağınız, yurt dışı seyahatleri için vize başvurusu gerçekleştirmeniz gerekir. Avrupa Birliği’ne üye olmayan ülkelerin, vize başvuru işlemi için talep ettikleri evrak çeşitleri ise değişiklik gösterir. Her ülke kendi belirlemiş olduğu evrakların iletilmesi ve şartların sağlanması sonucu vize onay işlemlerini gerçekleştirir.

Avrupa Birliği’ne üye olmayan ülkeler, öğrencilerden, çalışanlardan, 18 yaşının altında olanlardan, tarım ile uğraşan çalışanlardan farklı vize başvuru evrakları talep ederler. Bu duruma bağlı olarak, vize başvuru işlemleri karmaşık bir yapıya sahiptir. Tekirdağ vize başvuru merkezi hizmeti sunarak bizler, sizlerin en doğru evrakları, konsolosluklara iletmeniz amacı ile deneyimli danışmanlık koşullarından yararlanmanızı sağlarız. Gerekli evrakları sizden talep ederek, vize başvurusu işlemi için ilgili konsolosluğa en kısa sürede belgelerinizin iletilmesini sağlarız. Sizde yurt dışı seyahatiniz için gerekli vize işlemleri için müşteri odaklı hizmet koşullarımızdan faydalanabilirsiniz.

Tekirdağ Vize Başvuru Merkezi İle Farklı Ülke Vizelerine Başvuru

Avrupa Birliği ülkelerine yapacağınız seyahatleriniz için Schengen vizesi başvurusu gerçekleştirirsiniz. Avrupa Birliği’ne üye olmayan ülkelere yapılacak olan yurt dışı seyahatleriniz için ise her ülkeye yönelik seyahatte farklı vize başvuruları gerçekleştirirsiniz.

Tekirdağ vize merkezi özelliği ile deneyimli hizmet sunduğumuz firmamız yoluyla, sizlerin hem Avrupa Birliği üyesi ülkelere hem de Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkelere yönelik yapacağınız vize işlemleriniz için hizmet sunarız. Avrupa Birliği üyesi olmayan, Rusya, Dubai, Küba, İzlanda, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Çin, İsviçre, Hindistan gibi ülkelere yapılacak seyahatleriniz için gerekli vize işlemlerinizi müşteri odaklı hizmetimizden yararlanarak, kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bizler, vize işlemleri evraklarınızın ilgili konsolosluklara iletilmesini, randevuların sizin adınıza alınmasını sağlar, en güvenilir ve hızlı koşullar ile vize onayı almanız için hizmet sunarız.

ARA     444 18 83