44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Slovenya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmi adı Slovenya Cumhuriyeti, Orta Avrupa’nın güneyinde yer alan Slovenya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler.

Slovenya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Slovenya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Slovenya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Slovenya Büyükelçiliğine Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Slovenya Vize Başvurusu

Güney Orta Avrupa bölgesinde yer alan Slovenya tarihi yapısı, doğal güzellikleri, mimarisi ve daha birçok farklı özelliği ile yabancı turistleri ülkesine çekmekte ve turistleri ülkenin görsel şöleni ile kendinden geçirmektedir. Eski Roma mimarisinin izlerini görmenin hala mümkün olduğu Slovenya aynı zamanda öğrenciler, iş adamları ve gezmeye meraklı herkes tarafından tercih edilen bir ülke olmaktadır.
Geniş coğrafi yapısı, zengin kültürel özellikleri, damak tadımıza uygun mutfağı ile tam bir Akdeniz ülkesi özelliği gösteren Slovenya vizesi olmadan ülkeye girişler imkansızdır. Slovenya vizesi ise oldukça zorlu bir süreçten, ince elenip sık dokunan işlemlerden sonra kişilere verilmektedir. Kişilerin gidiş amacına göre farklı işlemler ve evraklar sonucunda Slovenya vizesi çıkmaktadır. İstenen evraklarda ve işlemlerde herhangi bir eksiklik veya hata olması durumunda vize başvurusu iptal edilmektedir. ilk başvuruda bu şekilde bir olumsuzluk olması ise diğer başvuruların olumlu karşılanmasını da tehlikeye düşürecektir.
Bu gibi bir sorunla karşılaşmamak ve planlarınızı alt üst etmemek için binlerce insan gibi sizler de Vize Başvuru Merkezi’nin avantalı, hızlı ve profesyonel hizmetlerinden yararlanarak tek seferde Slovenya vizesi alabilir ve tüm planlarınızı eksiksiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Toplayacağınız tüm güncel evraklar, randevu sisteminde avantajlı konum, harç yatırmada birebir destek alabileceğiniz Vize Başvuru Merkezi kaliteli hizmetleri ile zaman ve para kaybetmeden Slovenya vizesi almanızı sağlayacak. Size ise sadece bu güzel ülkenin tadını çıkartmak kalacak.

Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!