44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Slovakya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Slovak Cumhuriyeti, bir Orta Avrupa ülkesi Slovakya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler.

Slovakya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

  Slovakya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir. Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Slovakya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Slovakya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Slovakya Vize Başvurusu

Orta Avrupa’da yer alan Slovakya zengin tarihi, eşsiz doğası ve birbirinden farklı fırsatları ile hem turistlerin, hem öğrencilerin hem de iş adamlarının sıklıkla tercih ettiği ülkelerden biri olmaktadır. Ekonomisi oldukça gelişmiş olan Slovakya ucuz tatil fırsatları sunarak dünyanın her yerinden milyonlarca turisti ülkesine çekmeyi de başarmaktadır. Sizler de bu güzel ve eşsiz Avrupa ülkesini gezmek, eğlenmek ve rahatlamak için tercih edebilirsiniz.
Slovakya her dünya ülkesi gibi ülkeye girişlerde vize şartını zorunlu kılmaktadır. Slovakya vizesi her gidiş amacına göre değişik evraklardan ve işlemlerden oluşmaktadır. Ziyaret amacına göre değişen bu işlemler aynı zamanda sürekli olarak güncellenmekte ve her seferinde yeni işlemler ortaya çıkmaktadır. İnsanlar hem bu takipleri yapmak hem de başvurdukları ilk seferde Slovakya vizesi almak için yarım asra yakın süredir Vize Başvuru Merkezi’nin profesyonel hizmetlerini tercih etmektedir.
Evrak toplama aşamalarından başlayacak olan destekler, randevu sisteminde, kurum içi işlemlerde de devam edecek ve Slovakya vizesi alana kadar bu hizmet ağı sürecektir. Uzman kadrolar her an yanınızda olacak ve vize işlemlerinde sizlere kılavuzluk edecektir.
Zaman kayıpları yaşamadan, vizeleriniz ret cevabı almadan ve hiçbir şekilde yüksek maddi kayıplar yaşamadan alacağınız Slovakya vizesi sayesinde sizler de bu eşsiz Avrupa ülkesini gezebilecek ve anılarınıza yepyeni anılarak ekleyerek keyifli bir Slovakya ziyareti gerçekleştirmiş olacaksınız.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!