Rusya Vizesi Kocaeli

rusya

Rusya vizesi sayfamıza hoş geldiniz değerli başvuru sahipleri.

Rusya Vizesi

Rusya Vizesi Kocaeli, Gebze, İzmit, Çayırova, Dilovası, Darıca, Körfez, Başiskele, Gölcük, Kandıra, Kartepe, Karamürsel ilçelerinde yaşayanlar. Farlı bir ilde ikamet eden belli bir neden ile Kocaeli’nde bulunan kişiler. Kendilerine en yakın Vize Başvuru Merkezi Rusya Vizesi bölümüne,  Rusya vize merkezi danışmanlıklarına ve Rusya Konsolosluğuna müracaatta bulunabilirler. Yeşil ve Gri Pasaport sahibi dışında Bordo Pasaport sahibi müracaatta bulunmak zorundadır.  Yeşil ve Gri Pasaport sahibi vatandaşlarımız 180 günlük sınırlama içerisinde 90 günlük seyahatte bulunabilirler. Türkiye’de ikamet izni (oturum), Çalışma izni olan Azerbaycan, İran, Özbekistan, Afganistan, Mısır, Türkmenistan ve diğer yabancı ülke vatandaşları da bu hakka sahiptir.

 Kocaeli Rusya Vize Başvurusu Nereden yapılır

Kocaeli Rusya Vize başvurusu ve randevu işlemleri için en yakın bölge İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Vize Başvuru Merkezi Rusya bölümü bağlı bulunduğunuz bölgedir. Rusya vizesine nereden başvurabilirim. Rusya’ya vize var mı? Rusya vizesi nasıl alınır? Rusya vize ücreti 2021 ne kadar, Rusya turistik vize kaç günde çıkar? Rusya teknik vize kaç günde çıkar? Rusya çalışma vizesi için davetiye gereklimi, Rusya çalışma veya teknik vize davetiyesini nereden alabilirim. Rusya vize evrakları nelerdir? En çok muhatap olduğumuz sorulardır. Tüm bu sorularınızın cevabına info@vizebasvurumerkezi.com e-mail adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ofislerimizi ziyaret ederek Profesyonel çalışanlarımızdan ayrıntılı bilgi ve belge alabilirsiniz. Vaktiniz yok ise 48 yıllık deneyim ve operasyon tecrübemizi aktardığımız, www.vizebasvurumerkezi.com size kılavuz olacaktır.

 

Rusya Vize Evrakları

Rusya vizesi evrakları nelerdir. Rusya Vize belgeleri hazırlamanın püf noktaları nelerdir? Hangi belgeler ıslak imzalı olmalı? E- Devlet sisteminden çıkardığımız Rusya vize belgeleri geçerli olur mu? Belgelerde barkot zorunluluğu var mı? Belgelerin tanzim tarihi ile randevu tarihi arasında kaç gün olmalı? Biyomerik Fotoğraf ölçüleri nelerdir. Korona virüs hastalığı (COVID-19) nedeni ile Rusya Turistik, Çalışma, Teknik, İşçi ve ziyaret vizesi evrakları değişti mi? 48 yıllık birikimimizi aktardığımız uzaman personelimiz aracılığı ile kesin cevaplar alacaksınız.  Rusya vize evraklar 2021 güncel listesine web sitemizin Rusya bölümünden ulaşabilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ise 4441883 numaralı müşteri ilişkileri bölümümüz ile görüşebilirsiniz.  Kocaeli bölgesinden ofislerimize gelerek veya Çağrı merkezimizi arayarak müracaat işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz, Rusya’ya vize var mı? Sorusunu çokça sormaktadır. Yeşil ve Gri Pasaport sahipleri dışında Bordo Pasaport sahibi vatandaşlarımız başvuruda bulunmak zorundadır. Yeşil ve Gri Pasaport sahipleri 180 günlük sınırlama içerisinde 90 günlük seyahatte bulunabilirler.

Rusya Vizesi Genel Evrak Listesi

  1. Geçerli Bordo Pasaport
  2. 2 Adet Biyomerik Fotoğraf

Yeterlidir. Uçak bileti ve konaklama belgeleri tarafımızdan dosyanıza eklenecektir. Tüm formlar ve dilekçeler tarafımızdan doldurulmaktadır.

Vize Başvuru Merkezi, Rusya vize işlemleri ve danışmanlık hizmeti vermek amacı ile 1973 yılında kurulmuştur. Kültür ve Turizm Bakanlığınca 05.11.1973 yılında yetkilendirilen kurumumuz 0865 Belge numarası ile Türkiye Seyahat Acentaları Bildiği (TÜRSAB) üyesidir. Marka Patent tescili olan Vize Başvuru Merkezi, Rusya vizesi danışmalık hizmetini Konsolosluk ve Büyükelçiliklerin belirlediği kurallar çerçevesinde sunmakla birlikte Türk Ticaret Kanunu hükmü kapsamında faaliyette bulunmaktadır.

İyi yolculuklar dileriz.

Vize Başvuru Merkezi Rusya Bölümü

ARA     444 18 83