44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Romanya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Orta Avrupa’nın güney doğusunda, Balkan Yarımadası’nın kuzeyinde bulunan bir ülke olan Romanya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Romanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

         Romanya İçin Vize Başvurusunda Bulunacak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarılar: Romanya Konsolosluğu, Pasaportunuzun Temdit Süresinin Seyahatinizin Bitiş Süresinden İtibaren En Az 6 Ay Süreli ve En Az 1 Adet Boş Vize Sayfası Olmasını Zorunlu Tutmaktadır.

Ayrıca Banka Hesap Cüzdanınızda Seyahatiniz Süresince Her Gün İçin 100£(avro) Olmak Üzere Mevduatınızın Bulunması Gerekmektedir.

         UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Romanya’daki Belediyeden Onaylı       Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi 
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Romanya Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi ( T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Arka Fonu Beyaz Olan Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler

 

Romanya Vize Başvurusu

Hem yaz turizminde hem de kış turizminde tercih edilen Romanya Avrupa’nın en köklü ve tarihi açıdan da en zengin ülkelerinden biri olmaktadır. Romanya yabancı turistlerin ilgi odağı olduğu kadar aynı zamanda ticari, eğitim ve kültürel amaçlı turistleri de çekmekte ve zengin tarihi, doğal güzellikleri, eğlenceli gece hayatı ve daha birçok farklı özelliği ile kesin görülmesi gereken ülkeler arasında bulunmaktadır.
Romanya her ülke gibi tüm ziyaret amaçlarında vize alınmasını zorunlu kılmaktadır. Eğitimden seyahatlere, iş gezilerinden kültürel gezilere kadar tüm ziyaret amaçları için Vize Başvuru Merkezi hızlı ve uygun fiyatlı şekilde Romanya vizesi almanızı sağlamaktadır.

Bireysel şekilde gerekli profesyonel destek alınmadan yapılacak olan vize başvuruları her zaman istenen sonuçları oluşturmamaktadır. Eksik veya yanlış evraklar, randevu alamamak veya daha başka problemlerden dolayı vize başvuruları gerçekleşememektedir. İlk vize başvurusunda olumsuzluk yaşayan kişilerin ikinci vize başvurularında vize çıkması ise daha zor bir hal almaktadır.
Vize çıkartmak için günlerce kurumlarda dolaşmak, tüm vaktinizi ve enerjinizi Romanya vizesi çıkarmaya harcamak istemiyorsanız Vize Başvuru Merkezi yarım asırlık deneyimi, profesyonel ekipleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile vize alım süreçlerinde yanınızda olacak ve vizelerinizin en hızlı şekilde alınmasını sağlayacaktır. Sizlere hem zamandan hem de maddi açıdan kazanım sağlayacak olan Vize Başvuru Merkezi Romanya seyahatlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizde en büyük yardımı sunacaktır.
Romanya vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Romanya vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!