44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Portekiz Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Portekiz Cumhuriyeti Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batısındaki ülke olan Portekiz vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Portekiz Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

 Portekiz Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Portekiz’deki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Portekiz Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

 

Portekiz Vize Başvurusu

Avrupa kıtasının en batı noktasında yer alan Portekiz zengin kültürü, eşsiz doğası, tarihi ve turistik alanları ile ziyaretçilerini büyüleyen bir ülke olmaktadır. Birçok farklı kültürün bir arada bulunduğu bu mozaik ülkeye eğitim amacıyla, turist olarak veya iş amacı ile ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Portekiz, ülkeye tüm girişlerde vize şartını zorunlu kılmakta ve vize işlemleri de oldukça zorlu işlemlerden oluşmaktadır.
Gerekli profesyonel yardımı almadan yapılan vize başvuruları genellikle olumsuz şekilde sonuçlanmaktadır. Hatırlatmakta fayda var ki; ilk vize başvurusu iptal edilen kişilerin ikinci vize başvurularının da çıkması biraz zor durumlar oluşturmaktadır. Hem Portekiz vizesi için hem de dünyanın tüm ülkelerinin vizesi için profesyonel yardım alacağınız tek adres Vize Başvuru Merkezi olacaktır.

Tüm ülkelerin güncel vize başvuru evrakları, randevu süreçleri, kurumlarda yapılan tüm vize işlemleri konusunda sizlere destek sunacak profesyonel ekipler hiçbir hata payı olmadan hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlar ile ilk başvuruda vize almanızı sağlayacak.
Vize başvuruları kişiye özgü şekilde yapıldığından dolayı sizlerin de evrak toplamada ve vize başvuru süreçlerinde bizzat bulunmanız gerekmektedir. Bu süreçte sizlere en iyi şekilde, sürekli iletişim halinde bulunacağınız deneyimli personel destek olacak ve vizelerinizin adrese teslim edileceği süreye kadar bu hizmetler devam edecektir.

Sizler de gerek Portekiz vizesi gerekse de diğer tüm ülkelerin vizesi için zaman kayıpları yaşamamak ve maddi kayıpları ortadan kaldırmak için Vize Başvuru Merkezi’nin yarım asırlık tecrübesinden yararlanabilirsiniz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!