Mersin Vize Başvuru Merkezi

Mersin Vize Başvuru Merkezi

Mersin’de ikamet eden misafirler için vize başvuru bürosu olarak tercih edilebilecek ofisimiz, kaliteli hizmetler ve profesyonel ekiple vize başvuru ve vize alım işlemlerini yürütmektedir. Ofisimizde sizler için gidilecek ülkelerin kendi özelliklerinden vize alım koşullarına kadar pek çok konuda destek hizmetler sağlamaktayız. Hızlı ve güvenilir bir şekilde vize alım işlemlerinizi yapmak ve en doğru bilgiye ulaşmak için bürolarımızdan danışmanlık hizmeti alabilir, vize başvuru işlemlerinizi güvenle yürütebilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezine Hangi Konularda Başvurabilirsiniz?

Vize başvuru merkezlerini kullanma nedenleri sağlık sigortası hakkında bilgi almak, vize çeşitleri hakkında bilgi almak, vize başvurusu yapmak gibi pek çok neden olabilir. Mersin vize başvuru merkezi olarak tek faaliyetimiz vize alım işlemlerini yürütmek değildir. Bürolarımızda gitmek istediğiniz ülkelere dair ön bilgi alabilir, kendinize uygun vize türünü öğrenebilir, gitmek istediğiniz ülkeye  ait vize alma koşullarını inceleyebilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde profesyonel ekibimizden destek alabilir, vize başvuru işleminizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bazı ülkeler, vize vermek için kendi özel şartlarını belirlemiştir. Bu şartlar pasaport geçerlilik süresinin uzunluğundan vize başvuru zamanına kadar farklı alanları kapsayabilir. Her ülkenin vize alımı konusunda koyduğu bu şartlar, gelecek kişinin göçmen olmamasını, kaçak olarak ülkede kalmamasını garanti etmeyi amaçlar. Bu nedenle vize başvuru işlemlerinde, gitmek istediğiniz ülkenin özel şartlarını bilmeniz, vize başvurunuzun reddedilmesi ihtimalini azaltır. Ayrıca vize alımı konusunda edineceğiniz bilgi, işlemlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. vize almak ve ülkelerin özel koşulları hakkında en doğru bilgiye Mersin vize danışmanlık merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Vize Başvurusu İçin Neler Yapmam Gerekir?

Vize başvurusu yapmak için öncelikle güvenilir ve hızlı işlem yapan bir vize danışmanlık merkezine başvurmanız gerekir. Merkez, size hazırlamanız gereken belgeler ve işlem basamakları hakkında bilgi verecektir. Ayrıca merkezlere yapılacak başvurunun, vize sahibi tarafından yapılması önem taşır. hazırlanan belgelerle vize merkezine tekrar gidilerek merkezin konsolosluk ile bağlantı kurması beklenir. İşlem yaklaşık olarak 1 ay sürer. 1 ayın sonunda yine merkezlerden vizenizi alabilirsiniz. Mersin vize merkezimize gelerek ya da merkezle bağlantı kurarak işlemler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

ARA     444 18 83