44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Malta Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî adıyla Malta Cumhuriyeti, Güney Avrupa’da, Orta Akdeniz’de yer alan, Sicilya’nın güneyindeki adalar devleti Malta vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Uzman ekibimiz desteğe hazır

Malta Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

     Fransa Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Ayrıca Tüm Vize Başvuruları Konsolosluğa Şahsen Yapılmaktadır. 7 ile 10 Gün Arasında Başvurulara Cevap Verilmektedir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Malta’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Malta Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş, Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Malta Vize Başvurusu

Güney Avrupa’da yer alan Malta bir ada ülkesidir. İngiliz kültürü ve dilinin hakim olduğu ülke özellikle öğrenciler, iş adamları ve keyfine düşkün turistler tarafından tercih edilmektedir. En uygun fiyatlarla İngilizce eğitimi alınabilecek ülkeler arasında ilk sırada yer alan Malta, rahat yaşam tarzı, sıcak kanlı insanları ve olağanüstü doğa güzellikleri ile hem rahatlamak, hem tatil yapmak, hem de eğitim faaliyetlerini sürdürmek için harika bir tercih olacaktır.
Eğlencesi yüksek gece yaşantısı, lüks casinoları ve daha birçok farklı mekânları ile sizleri sarıp sarmalayacak olan bu ada ülkesi tüm girişlerde vizeyi zorunlu koşmaktadır. Malta vizesi veya dünyanın herhangi bir ülkesi için vize alımlarında yıllardır insanlar Vize başvuru Merkezi’nin kaliteli, avantajlı ve profesyonel hizmetlerini tercih etmektedir.
Hızlı ve kaliteli bir şekilde vize alım süreçlerini yönetecek olan profesyonel ekipler, vize evraklarının hazırlanmasında, randevu süreçlerinin değerlendirilmesinde, vize harç ücretlerinin yatırılmasında, kısaca vizeler sizin elinize geçene kadarki sürede hep yanınızda olacak ve Malta vizesini en kısa yoldan almanızı sağlayacaktır.
Malta vizesi için gerekli destek alınmadığında ve eksik, yanlış evraklar ile başvuru yapıldığında vize başvurusu anında ret cevabı alacaktır. İlk başvuruda ret cevabı alan kişiler tekrardan aynı süreçleri yaşayacak ve tekrardan başvuru yapacaktır. Ancak ikinci başvurularda vize çıkma ihtimali daha düşük olacaktır. Malta vizesi için gecikmeler ve zahmetler yaşamadan ilk seferde sizlere vize aldıracak olan tek adres ise Vize Başvuru Merkezi olacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!