44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Macaristan Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Orta Avrupa’da Karpatlarda kurulu olan ve denize kıyısı olmayan bir ülke olan Macaristan vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. Macaristan vize işlemleri ile ilgili çağrı merkezi uzman ekibimiz destek için bir telefon kadar yakın.

Macaristan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Macaristan’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Macaristan Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş,arka fonu beyaz)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler

 

Macaristan Vize Başvurusu

Orta Avrupa’nın en güzel ve görülmeye değer ülkelerinden biri olan Macaristan zengin kültürel birikimi, doğal güzellikleri, eğlence mekanları ve daha birçok farklı özelliği ile misafirlerinin harika şekilde zaman geçirmesini sağlıyor. Macaristan son yıllarda özellikle eğitim amacı ile ziyaret edilen ülkelerin başında gelmektedir. Lisans ve yüksek lisans eğitimleri için tercih edilen Macaristan da diğer ülkeler gibi vizeli girişleri zorunlu kılmaktadır.
Macaristan vizesi her ziyaret amacına göre değişen başvuru süreçlerinden oluşmaktadır. Öğrenciler için ayrı vize, çalışanlar için ayrı, ev hanımları için ayrı vize başvuru koşulları talep edilmektedir. Bu yüzden dolayı da vize başvuruları tamamen bireysel şekilde gerçekleşmektedir. Hırvatistan vizesi için sizlere hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde hizmet sunacak olan Vize Başvuru Merkezi vizenizi ilk seferde almanızı sağlayacaktır.
Gerekli teknik desteği ve profesyonel hizmetleri almadan Hırvatistan vize başvuruş yapan kişilerin başvuruları iptal edilebilmektedir. İlk başvuruda iptal olan vizelerin ikinci başvurularda çıkma şansı ise daha düşük olmaktadır. Bu gibi durumlar yüzünden tatil planlarınızın ve Macaristan programlarınızın bozulmaması için kesinlikle Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçmenizi öneririz.
Yarım asra yaklaşan tecrübe ve her zaman için de yüksek hizmet kalitesi sunacak olan Vize Başvuru Merkezi Hırvatistan vizesini en kolay şekilde almanızı sağlayarak sizlere hem maddi açıdan hem de zamansal açıdan oldukça kazanım sağlatacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!