44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Lüksemburg Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Lüksemburg vizesi evrakları 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. 1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı yapmaktadır.

Lüksemburg Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

   Lüksemburg Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

Ayrıca Lüksemburg Vizesi İçin Belçika Büyükelçiliğine Başvurabilir ya da Herhangi Bir schengen Vizesi İle Ülkeye Giriş Yapabilirsiniz.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Lüksemburg’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Belçika Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi ( T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biyometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Lüksemburg Vize Başvurusu

Batı Avrupa’da yer alan ve dünyada dukalık sistemi ile yönetilen tek ülke olan Lüksemburg Büyük Dukalığı tarih sahnesine 15. Yüzyılda çıkmıştır. Denize kıyısı olmayan bu şirin ülke Avrupa’nın en küçük ülkeleri arasında yer almaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi mekanları, eğlence anlayışı ile Avrupa kültürünün lokal bir özelliğini sunan Lüksemburg genellikle turizm amacıyla, iş amacıyla ve eğitim amacıyla yurt dışından misafirlerini ağırlamaktadır.
Yaşam standartlarının ve eğitim faaliyetlerinin oldukça yükse olduğu Lüksemburg, ülkeye ne amaçla girilirse girilsin vize gerekliliğini mecburi koşmaktadır. Ülkeye tüm girişlerde giriş amacına ve kişinin sosyal statüsüne göre belirli evrakları, işlemleri yapması gerekir. Lüksemburg vizesi gerekli profesyonel yardım alınmadan yapıldığında olumsuz şekilde sonuçlanabilmektedir. Avrupa’nın en önemli ülkelerinden biri olan Lüksemburg tüm vize işlemlerini ince eleyip sık dokumaktadır.
Gerek Lüksemburg vizesi için gerekse de dünyanın tüm ülkelerine giriş vizesi için yarım asırdır tercih edilen tek adres Vize Başvuru Merkezi olmaktadır. Zamanın ve parasının kıymetini bilen kişilerin ilk tercihi olan Vize Başvuru Merkezi Lüksemburg vizesi için evrak toplamadan, randevu işlemlerine kadar tüm vize süreçlerinde sizlerin yanınızda olmakta ve vizeniz elinize geçene kadar tüm aşamalarda en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Eksik veya yanlış şekillerde yapılan başvurular ilk vize başvurusunun iptalini getireceği gibi diğer vize başvurularını da olumsuz etkileyecektir. Bu tür zaman kayıpları ile uğraşmamak ve maddi kayıplar yaşamamak adına sizler de yüzbinlerce insan gibi Lüksemburg vizesi için doğru adresi tercih edebilirsiniz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!