44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Letonya Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Baltık Denizi kıyısında bir Kuzey Avrupa ülkesi Letonya vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler.

Letonya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

   Letonya Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Letonya’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Letonya Konsolosluğuna Hitaben Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe (İngilizce)
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Arka Fonu Beyaz Olacak)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

Letonya Vize Başvurusu

Kuzey Avrupa’da bulunan Letonya, üç Baltık ülkesinden biridir. Köklü bir tarihe sahip olan Letonya, doğal güzellikleri, mimari eserleri ve birçok farklı özelliği ile misafirlerini büyüleyen bir ülkedir. Her zevke uygun şekilde eğlence mekânları bulabileceğiniz Letonya birçok açıdan Avrupa ülkelerinden farklılık göstermekte ve herkes için uygun bir tatil planı oluşturmaktadır. Letonya turizm amaçlı seyahatlerde en çok tercih edilen ülkelerden olduğu gibi aynı zamanda eğitim amacıyla ve iş amacı ile de tercih edilmektedir.
Letonya ülkeye tüm girişlerde vize şartını mecbur koşmakta ve vize başvurularında oldukça titiz süreçler istemektedir. Yanlış veya hatalı evraklar, eksik işlemler ve istenilen prosedüre uygun olmayan durumlar vizenin çıkmasını olumsuz etkileyecektir. Letonya vizesi için yapılan ilk başvurunun olumsuz olması ise diğer başvuruları da olumsuz etkileyecek ve tüm Letonya planlarınızı suya düşürecektir.
Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak ve en kısa zaman içinde Letonya vizesi almak için binlerce insanın yaptığı gibi sizler de yarım asırlık tecrübe sahibi olan Vize Başvuru Merkezi’nin kaliteli ve avantajlı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hem Letonya vizesi için hem de tüm ülkelerin vize işlemleri için profesyonel uzman ekipler başvuru süresi boyunca sizlerin yanında olacak tüm işlemlerde sizlere en hızlı hizmetleri sunacaktır. Yapılacak olan bu işlemler Letonya vizesi elinize geçene kadar devam edecek ve en hızlı şekilde zaman kaybı yaşamadan vizenizi çıkartmış olacaksınız.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!