Kocaeli Vize Başvuru Merkezi

Kocaeli Vize Başvuru Merkezi

Kocaeli’nde ikamet edenler için Vize Başvuru Merkezi, artık gereklilik halini almıştır. Konsolosluk yetki alanı sınırlamasından kaynaklı olarak, nerede açılacakları konusunda sorun yaşayan vize başvuru büroları, konsolosluk alanı konusunda zor durumda kalmaktadır. Ancak Kocaeli Vize Başvuru Merkezi olarak bizler, size en uygun hizmeti, Türkiye’nin dört bir yanında vermek için çalışmaktayız. Firma olarak misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermemizin haklı gururu içindeyiz.vize işlemlerinizin tümünde profesyonel kadromuzdan yararlanmak için bürolarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi Olarak Hangi Konularda Yardımcı Oluyoruz?

Kocaeli Vize Başvuru Merkezi olarak size vize ve gidilecek ülkenin özellikleri ile ilgili hemen her konuda yardımcı olmaktayız. Bu kapsamda sizlere vereceğimiz destekler, sadece vize alımı ile sınırlı değildir. Sağlık sigortaları ve vize çeşitlerinden gidilecek ülkenin kendi vize kurallarına kadar pek çok konuda özel olarak danışmanlık desteği vermekteyiz.

Bazı vize danışmanlık bürolarının konsolosluk yetki sınırları dahilinde olmaması nedeniyle, sadece danışmanlık desteği verebildiği bilinmektedir. Bu bürolardan vize almak için talepte bulunduğunuzda sizi konsolosluk anlaşması bulunan başka bir büroya yönlendirir. Bu durum sizin işlemlerinizin gecikmesine ve daha fazla uğraşmanıza neden olur. Ancak Kocaeli vize Başvuru Merkezi olarak bizim, konsolosluk anlaşmalarımız sayesinde herhangi bir yönlendirmeye ya da başka bir vize danışmanlık merkezine  gidilmesine gerek kalmaz. Bu sayede size en uygun hizmeti daha hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Vize Alım İşlemleri Nasıl Yapılır?

Gidilecek ülke hakkında karar vermenizin ardından vize işlemlerinizi, seyahatten en geç 1 ay önce başlatmanız gerekmektedir. Bu sayede belgelerinizin hazırlanmasından vize onayının alınmasına kadar geçen sürede, daha hızlı işlem yapabileceksiniz. İşlemlerinizin güvenilir bir şekilde yapılabilmesi için sizden talep edilen belgeleri eksiksiz hazırlamanız, doğru zamanda teslim etmeniz gerekir. Bunun yanında vize verme işlemini konsolosluk yaptığı için vize başvurunuz red edilebilir de. Bu durum, eksik evraktan ya da gitmek istediğiniz ülkenin kendi özel şartlarından kaynaklanabilir. Bu nedenle araştırmalarınızı eksiksiz yapıp, doğru bir danışmanlık merkezinden hizmet almanız önemlidir. Daha fazla bilgi için bürolarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi Kocaeli Şubesi:  Clup Magic Life. Yeni Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 56 41100 İzmit/ Kocaeli Çağrı Merkezi: 4441883

ARA     444 18 83