Kayseri Vize Başvuru Merkezi

Kayseri Vize Başvuru Merkezi

Kayseri’de bulunanlar için vize merkezi, yapacağınız başvurularda güvenli sonuç almanız için profesyonel olarak çalışmakta olan şubelerimizdir. Kayseri’de bulunan büromuzdan vize için gerekli belgeler, vize başvuru sonuçları, gidilecek ülkeye ilişkin bilgiler gibi pek çok konuda bilgi alabilir, işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. İşlem hızınızı belirleyen, konsolosluk anlaşmaları olacaktır. bürolarımızın 50’den fazla konsolosluk ile anlaşmasının olması nedeniyle, işlemlerinizi tüm ülkeler için hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. anlaşma ve yetki alanı dışında bulunan vize başvuru merkezleri, sizi diğer bürolara yönlendirecek, bu durumda işlem hızınız yavaşlayacak ve durum sizin için yorucu hale gelecektir. Bunun yaşanmaması için Kayseri vize başvuru merkezi olarak anlaşma sayımızı arttırarak hızlı ve güvenli vize alım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Vize Başvuru Merkezinden Vize Almak

Başvuru merkezlerini kullanarak vize almak, hızlı ve güvenli bir şekilde, eksiksiz bilgi verilerek yapılan bir işlemdir. Bu işlem ile gideceğiniz ülkeye ilişkin de bilgi alabilir, sağlık sigortası gerekliliği gibi detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanında yapacağınız işlemler için ödemeniz gereken ücretler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Vize alım işlemleriniz sırasında karşılaşacağınız sorunlara Kayseri vize danışmanlık merkezi olarak profesyonel destekte bulunduğumuzdan, sorunsuz bir şekilde vize alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru öncesinde gerçekleştireceğiniz küçük bir ziyaretle gerekli belgeleri alabilir, başvurularınızın ne zaman sonuçlanacağını tahmini olarak öğrenebilirsiniz. Ancak vize verme işleminin konsolosluk tarafından gerçekleştiğini unutmamanız gerekir. Siz eksiksiz belge ile başvuru yapmış olsanız dahi, başvurunuz konsolosluk tarafından reddedilebilir.

Vize Başvurumu Ne Zaman Yapmalıyım?

Vize başvurusu işlemleri, seyahat planından en az 1 ay önce başlatılmalıdır. Ancak bu konuda hangi tür vize alacağınız da etkilidir. Vize türünüz standart seyahat vizesi ise seyahatten 1 ay önce başvurunuzu gerçekleştirmeniz yeterli olur. Ancak seyahat türünüzün eğitim amaçlı olduğu durumlarda eğitim vizesi almanız gerekir. Bu durumda eğitim durumunuzu ve neden o ülkeye gittiğinizi detaylandırmanız gerekir. Bu durumda vizenizin onaylanması 2 ayı bulabilir. Seyahatinizin aksamaması için planlanan seyahat zamanından en az 3 ay önce eğitim vizenizi almış olmanız gerekmektedir. Bu konuda Kayseri vize merkezi tarafından sizlere gerekli destek sağlanacaktır.

ARA     444 18 83