44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

İsviçre Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Schengen vizesi ile girilebilen Avrupa ülkeleri vize evrakları ve vize işlemlerinde kendi içinde küçük değişiklikler göstermektedir. İsviçre, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda Schengen ülkesi olmasına rağmen evrak ve prosedürde değişiklikler göstermekte olması sizi şaşırtmasın. İsviçre vizesi evrakları 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. 1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı yapmaktadır.

İsviçre Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

 İsviçre Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Tüm Schengen Ülkeleri İçin Geçerli Olmak Üzere Veriliş Tarihi 10 Yıldan Eski Olan Pasaportlara Vize Verilmemektedir.  Bu Uygulama Sadece Yeni Başvurularda Geçerli Olup, Eski Pasaportunda Schengen Vizesi Olan Vatandaşlarımız Vizesinin Geçerlilik Süresi Bitene Kadar Seyahatlerinde Eski Pasaportunu Kullanabilirler.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin İsviçre’deki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • İsviçre Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biyometrik Fotoğraf ( Yeni Çekilmiş)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Finansal Belgeler

İsviçre Vize Başvurusu

Dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biri olan İsviçre denize kıyısı olmayan Alplerde yer alan görülmeye değer bir ülkedir. Eğitim seviyesi oldukça yüksek olan, sosyal ve kültürel değerleri fazla olan İsviçre tarihi geçmişi ile de oldukça güçlü bir ülkedir. Ziyaretçilerine umduğundan daha fazlasını sunacak olan İsviçre özellikle eğitim ve sanatsal açıdan zengin bir ülkedir. Diğer ülkelere göre eğitim masraflarının daha az olduğu İsviçre tüm ziyaretler için vize isteyen bir ülkedir.
Turizmden iş seyahatlerine kadar her amaç ile İsviçre vizesi alınması tamamen bireysel başvurularla mümkün olmaktadır. Kişilerin eğitim durumlarından sosyal statülerine kadar birçok belirleyici unsur vize almada etkili olmaktadır. İsviçre işlemleri ve evrakları sürekli olarak güncellenir ve en son istenen kriterler ile başvurulması gerekir. Gerek evraklarda gerekse de işlemlerde yapılacak en ufak hata İsviçre vizesinin çıkmasını engelleyeceği gibi diğer başvuruları da olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden de yapılacak ilk başvuruda doğru ve profesyonel işlemler uygulanması gerekir.
Fazladan zaman kayıpları yaşamamak ve maddi kayıplara uğramamak için Vize Başvuru Merkezi sizlere her açıdan profesyonel hizmet sunarak İsviçre vizesini en kolay şekilde almanızı sağlayacaktır. Tüm süreçler boyunca yanınızda olacak ve sizleri en iyi şekilde yönlendirecek olan uzmanlar İsviçre vizesi elinize geçene kadar bu yardımını devam ettirecek ve planladığınız zaman dilimleri içerisinde İsviçre seyahatinizin gerçekleşmesini sağlayacaktır.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!