44 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

İsveç Vizesi

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

Resmî olarak İsveç Krallığı, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında yer alan bir ülke olan İsveç vize başvurusu için gerekli evraklar 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler. İsveç vize işlemleri için destek ekibimiz hizmetinizde 444 1 883 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İsveç Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin İsveç’deki Belediyeden Onaylı       Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport ( Temdit süresi en az 6 ay olmalıdır.)
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • İsveç Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi (T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Biometrik Fotoğraf ( Yolcular biometrik resim çektirmek için konsolosluğa gelmek zorundadırlar.)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler

 

İsveç Vize Başvurusu

Yurtdışı seyahatleri herkesin hayalini kurduğu ve hayatının bir döneminde gerçekleştirdiği geziler olmaktadır. Dünyanın çok farklı yerlerine turlar veya bireysel şekilde geziler düzenlenmektedir. Tabi bu gezilere çıkmak için öncelikle yapılması gereken işlem vize alınması olacaktır. Yurtdışı seyahatlerinde kişilerin en zorlandığı aşama ise vize alma süreçleri olmaktadır.

Ancak Vize Başvuru Merkezi bu vize alma süreçlerini en kolay şekilde yöneterek sizlerin bu zorlu süreçleri en iyi şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. Hem İsveç vizesi için hem de dünyanın tüm ülkeleri için vize alım süreçlerinde sizlere destek sunacak olan firmamız hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde istediğiniz vizeyi almayı sağlayacaktır.
Vize işlemlerinde birçok farklı evrakı eksiksiz olarak toplamanız, gerekli olan başvuru formunu doldurmanız ve vize başvurusu işlemlerini başlatmanız gerekecektir. Herhangi bir eksiklikte veya yanlış bir işlemde vize çıkmayacağı gibi bu yanlıştan sonraki vize başvurularında da eksi puanlar alabilirsiniz.

Bu şekilde bir sorunla karşılaşmamak ve vizelerinizi zahmetsiz bir şekilde almak için Vize Başvuru Merkezi yarım asırlık tecrübesi ve profesyonel hizmetleri ile tüm vize işlemleri boyunca deneyimli kadrosu ile sizlerin yanında olacaktır.
Hiçbir şekilde zaman kayıpları yaşamadan ve ilk başvurunuzda vizenizin çıkacağını garanti ederek tüm İsveç vizesi işlemlerinde 24 saat süreyle destek alabilir ve zaman kayıpları, maddi kayıplar yaşamadan vizenize sahip olabilirsiniz. Sonrasında ise unutmayacağınız bir İsveç seyahati hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

İsveç vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. İsveç vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Arrow
Arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!