İngiltere Vizesi İstanbul

ingiltere Vize Başvuru Merkezi İstanbul

Vize Başvuru Merkezi İstanbul Büromuza Hoş geldiniz.

İngiltere vizesine İstanbul Anadolu Yakası İkametinde bulunan başvuru sahipleri vize başvuru merkezi İstanbul Anadolu Yakasın Maltepe merkez ofisimize; İstanbul Avrupa Yakasında yaşayanlar başvuru sahipleri ise İngiltere vize başvuru merkezi İstanbul Şişli şubemize şahsen uğrayarak hafta içi Cumartesi dahil 09.00 – 19.00 saatleri arasında müracaatta bulunarak İngiltere Vize randevusunu yetkili personelimizin eşliğinde gerçekleştirebilirler. Hafta içi çalışan ve mesai saatlerinde zaman bulamayan başvuru sahipleri ise Web sayfamızı tetkik ederek aktüel bilgiler ışığında derinlemesine malumat sahibi olabilir veya İngiltere Vize randevusu alarak İngiltere vizesi işlemlerini tamamlayabilirler. Bizim için değerli olan öneri ve eleştirilerinizi İnfo@vizebasvurumerkezi.com e-posta hesabımıza yazarak gelişmemize katkıda bulunmanız ekibimize önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.

İngiltere Vizesi Başvuruları Hangi Şehirlerde Yapılabilir

İngiltere Konsolosluğu Şehir ve bölgelere göre farklı prosedürler uygulamaktadır. Bu nedenden dolay yaşadığınız İlden ve bağlı bulunduğunuz bölgeden başvuru yapmanız vize sürecinizin daha çabuk sonuçlanmasını sağlayacaktır. İstanbul Anadolu Yakası; Adalar (İstanbulun denizin ortasında bulunan tek ilçesi) yatırımın yeni adresi olan Ataşehir, altı adet cennet gibi mahallesi olan Beykoz, Ömerli barajı ile İstanbulun su havzası olan Çekmeköy,  Anadolu Yakasının başkenti Kadıköy, Dünyanın en büyük Adliyesine sahip olan Kartal,  Rumeliler in en çok yaşadığı semt Maltepe, en güzel kuru eti bulacağınız Pendik,  Ülkemizin en büyük Şehir hastanesinin bulunduğu Sancaktepe, Şehrimizin en güzel manzarasını seyir edeceğiniz  Aydos tepesi ile Sultanbeyli, harika kumsal ve koyları olan Şile, gemi yapımı ve tersaneleri ile meşhur Tuzla,  İmes Sanayi sitesi, Demirciler sitesi ve imalathanelerin bolca bulunduğu Ülke ihracatına önemli katkıda bulunan Ümraniye,  Galata kulesinden gerçekleştirdiği uçuşu ile Dünyanın ilk uçan insanı Hezârfen Ahmed Çelebinin son durağı olan Üsküdar  İlçelerinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İstanbul İngiltere vize başvuru merkezi Anadolu Yakası Maltepe’deki merkezine müracaat edebilirler. Avrupa yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar,Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçeleri ikametine kayıtlı Türk vatandaşları ise Avrupa yakası İngiltere vize başvuru merkezi Şişli şubemize başvuru yapabilirler. Ülkemizde 81 ili bulunmasına karşılık Ankara, Antalya,Bursa İzmir, Gaziantep, Adana,İstanbul İngiltere vizesi başvurusu yapabileceğiniz şehirler arasında yer almaktadır. Tabiki bağlı bulunduğunuz bölgenin dışında vize başvuru merkezinde müracaat edebilirsiniz. bu size zaman kaybettirmekle kalmayıp İngiltere Vize harcı için ziyadesi ile fazla ödeme yapmanıza neden olacaktır. Bulunduğunuz şehirde İngiltere vize başvuru merkezi yoksa ne yapmalıyız? size en yakın ildeki bağlı bulunduğunuz bölgeye müracaat edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Kocaeli merkez ve ilçeleri olan Gebze, Darıca, Çayırova, İzmit, Dilovası, Körfez, Derince ve Başiskele İstanbul İngiltere vize başvuru merkezi (Asya) şubemizden İngiltere vizesi evraklarını teslim alabilirler.

İstanbul İngiltere Başvuruları

. İngiltere İngiltere vize başvuru merkezini arayarak Ücretsiz ön randevu alın.
. Evrakların Mail yolu ile tarafınıza yollanmasını sağlayın Mail kullanmıyorsanız S.M.S veya WhatsApp aracılığı ile iletilmesini sağlayın.
. Hazırladığınız evrakların okunabilir ve eksiksiz olduğunu kontrol ederek dosyalayın.
. Dosyanızı Anadolu Yakası İngiltere vize başvuru merkezinize ulaştırın. Pasaport teslim tutanağınızı alın. Tüm formlar ve evraklar danışmanınız tarafından doldurulacaktır.
. İngiltere Konsolosluğunca her bir başvuru için parmak izi verme zorunluluğunuz bulunmaktadır. danışmanınız ile randevu günü ve saatini birlikte belirleyin.
. Randevu günü ve saatinde belirtilen adreste bulunun. Size verilen Telefon numarasını arayarak danışmanınız ile buluşun.
. Parmak izi uygulamasını tamamlayın.
. kısa süre içerisinde tarafınıza gelecek bilgilendirme telefonunun ardından pasaport teslim tutanağı ile pasaportunuzu teslim alın.

Kocaeli İngiltere Başvuruları

. İstanbul vize başvuru merkezi Anadolu Yakası şubemizi arayarak Ücretsiz Ön randevu alın
. Kocaeli bölgesi için İstenilen evrakları Mail yolu ile tarafınıza yollanmasını sağlayın Mail kullanmıyorsanız S.M.S veya WhatsApp aracılığı ile iletilmesini isteyebilirsiniz.
. İlgili belgelerin eksiksiz ve okunaklı olduğunu denetleyin ve dosya haline getirerek Anadolu Yakası vize başvuru merkezine ulaştırın. .Pasaport teslim tutanağınızı alın
. İngiltere Konsolosluğuna tüm başvurular için ayrı ayrı parmak izi verme zorunluğu getirmiştir. Danışmanınız ile randevu günü ve saatini belirleyin.
. Randevu günü ve saatinde belirtilen adreste bulunarak size verilmiş olan telefondan danışmanınızı arayarak sizi karşılamasını sağlayın sıra numarası almanıza gerek kalmayacaktır.
. Parmak izi verme işleminizi tamamlayın.
. yaklaşık bir hafta sonra size gelecek bilgilendirme telefonundan sonra pasaport teslim tutanağı ile birlikte pasaportunuzu teslim alın.

Kocaeli başvuruları Dikkat

Kocaeli İngiltere vize başvurularında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri en yakın İlde bulunan başvuru merkezine gitmelisiniz. Aksi takdirde randevunuzu planlamak güç olacaktır. İkinci husus sürecin uzamasına neden olacaktır. Yetkililer sizden ek evraklar isteyebilir. üçüncü sorun en yakın İl değil alternatif olarak başka ilde bulunan başvurular maliyetinizi artıracaktır. Tabi parmak izinizi vermek daha uzağa gideceksiniz.

Büyük Britanya veya Birleşik Krallık olarak isimlendirilen İngiltere; Avrupa birliğine dahil olduğu zamanlarda bile Schengen kurallarını değil kendi vize kriterlerini uygulamıştır. Türk vatandaşları için Diplomatik pasaportlara 90 günlük vizesiz Seyehat hakkı tanımaktadır. Yeşil pasaportlarda dahil olmak üzere vize rejimine tabidir. pasaportunuzda en az iki sayfa olmasına önemle dikkat edin. Vizenizin bitiminden sonra en az 6 aylık süresi olması gerekmektedir. evrakları hazırlarken İstanbul İngiltere vize başvuru merkezimizi Anadolu bölgesini arayarak Konsolosluk tarafından talep edilen evraklar hakkında bilgi almayı unutmayın. almak istediğiniz vize türü ile geliriniz, statünüz ve mesleğiniz örtüşmelidir. Ülkede kalacağınız gün ile orantılı olarak hesabınızda bulunduracağınız bakiyeyi belirlemelisiniz. güç ve karmaşık olarak belirtilen İngiltere vizesi formunuz ekibimiz tarafından sizin verdiğiniz beyan ve belgelerle doldurulacağını unutmayın. İngiltere vizesi Kocaeli başvurularında Elçilik yeni evrak isteyebilir bu bu durumla karşılaşmamak için evraklarınızın geçerlilik süresi dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan birisidir. İngiltere vize başvuru formu ve istenilen diğer evraklardaki imzaların birbirini tutuyor olmasına dikkatinizi çekeriz. Verdiğiniz yanlış bilgi ve belgeler 5 yıl vize engeli ile karşılaşmanıza sebep olacağından danışmanımız belge ve bilgi kontrolünde size yöneltecek soruların doğruluğundan emin olunuz. Temin edemediğiniz evraklar var ise farklı seçenekteki evrakları teslim edebilirsiniz.. Edirne, Tekirdağ Kırklareli gibi Istanbul a yakın yakın illerimiz İstanbul İngiltere vize başvuru merkezi şişli Avrupa ofisimize başvurabilirler. Edirne İngiltere vize işlemleri,Tekirdağ İngiltere vize başvurusu, Kırklareli İngiltere vize Randevusu Çanakkale İngiltere vizesi İstanbul Avrupa yakası Şişli Vize başvuru merkezi ile temasa geçerek İngiltere vize evraklarını tedarik edebilir uzman personelimizden ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Anadolu bölgesinde bulunan İstanbul’a yakın illerimizde kaydı olan Sakarya İngiltere vize işlemleri, Adapazarı İngiltere vizesi, Bilecik İngiltere vize Randevusu, Yalova ingiltere vizesi işlemlerinde İstanbul Vize başvuru merkezi Anadolu Yakası müracaata bulunabilirler. Tercih ettikleri takdirde şahsen görüşme yaparak ingiltere vizesi evraklarını elden teslim alarak yüz yüze görüşerek bilgi edinebilirler.
İstanbul içi ve İstanbul yakındaki illerden başvuru yapacak kişiler vize talep dilekçesinde açık bir şekilde belirtmeliler. İngiltere vize başvurusu yapıldıktan sonra tarih değişikliklerine izin vermeyecektir.. İstanbul’a yakın illerden İngiltere vizesi başvurularını mümkün olduğunca erken yapmalarında fayda olacaktır. İngiltere konsolosluğu talep yoğunluğuna göre Randevu verdiği için seyahat planlarınızda aksama söz konusu olabilir istediğiniz tarih için Randevu alamayabilirsiniz. Son derece üzücü olan bu
durumla karşılaşmamak için en az 25 gün öncesinden yapılan başvurular daha güvenli olacaktır.

ARA     444 18 83