İngiltere Vizesi Gebze Kocaeli

İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesi sayfamıza hoş geldiniz kıymetli ziyaretçilerimiz.

 

İngiltere vizesi Kocaeli, bölgesinde başvuruda bulunacak kişiler. Kocaeli şehrine en yakın il ve bağlı bulunduğunuz bölge olan, Vize Başvuru Merkezi İstanbul Anadolu yakası, Maltepe ve Pendik ofislerinden randevu almadan işlemlerinize başlayabilirsiniz. Kocaelili başvuru sahipleri sizler için 48 yıllık birikimimizi de yansıttığımız web sitemizden, aklınızda kalan tüm soruların cevabını alacağınız gibi ihtiyacınız olan tüm bilgi ve belgelere ulaşacaksınız. Gerekli dokümanlar, başvuru formları, dilekçe örnekleri ve ihtiyaç duyduğunuz farklı bilgi ve belgelere info@vizebasvurumerkezi.com haberleşme adresimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. eğitimli ve konusunda deneyimli personelimiz de ofislerimizde ve telefonlarımızda gerekli bilgileri tarafınıza aktaracaklardır.

Kocaeli’nin Gebze İlçesinde bulunan Sanayi siteleri, Organize sanayi siteleri, Serbest bölgeler ve İngiltere’ye İhracat yapan Şirketlerin oldukça fazla olması; İş görüşmeleri ve Ticari faaliyetlerin yoğunluğunun artmasına buna istinaden  İngiltere Ticari Vize başvuruları Kocaeli’nin diğer İlçelerine göre sıklık göstermektedir. Tabi İngiltere vizesi sadece ihracat yapan firmaların başvurularına tabi değildir. Kocaeli’nin İlçesinde bulunan İthalat Yapan Şirketlerde İngiltere Vizesi Başvurusu yapmaktadır. İngiltere vizesi Kocaeli Gebze bölgesinde başvuru işlemlerinde bulunacak kişiler için

Kocaeli Büyük şehir Statüsünde bulunmaktadır.  Gebze ise Kocaeli’nin en kalabalık ilçesi olarak  Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre  371 bin Nüfusu ile birinci  sırada bulunmaktadır. Nüfus yoğunluğu ve Genç Nüfusun da fazla olması sebebi ile İngiltere Öğrenci, İngiltere Ziyaret Vizesi ile İngiltere Turistik Vize Gebze‘de Nüfusa oranla paralellik göstermektedir. Formların doldurulması, İngiltere Vizesi Evraklarının tamamlanması ve Vize başvurusu yapılmadan önce evrakların koordine edilmesinin ardından İngiltere Vize Başvuru Formunun doldurularak Randevu alınması lüzumludur. Schengen Ülkelerinde Parmak izi yapan başvuru sahibi 5 yıl için yapılan başvurularda tekrar parmak izi istememektedir.

İngiltere Vize Başvurularında her defasında parmak izi istemektedir. Randevu alındıktan sonra mutlaka başvuru sahibinin parmak izi vermesi gerekmektedir. Aksi durumda randevunuz geçersiz sayılmaktadır. Yeniden vize Vize harcı ödeyerek Randevu almak durumunda kalırsınız.

İngiltere Vizesi başvurularında 4441883 numaralı Vize Başvuru Merkezi Çağrı Merkezinden destek alabilirsiniz.

 

 

 

ARA     444 18 83