45 Yıldır %98 Onay Oranıyla Vize Alıyoruz

Hollanda Vizesi

Hollanda vizesi evrakları 2018, çalışan, şirket sahipleri, emekli, çiftçi, öğrenci ve reşit olmayanlar için gerekli belgeler uzman personelimiz desteğe hazır. Schengen vizesi ile girilebilen Avrupa ülkeleri vize evrakları ve vize işlemlerinde kendi içinde küçük değişiklikler göstermektedir. Hollanda, Almanya, Fransa, İsviçre, İtalya, Schengen ülkesi olmasına rağmen evrak ve prosedürde değişiklikler göstermesi sizleri şaşırtmasın. 1973 yılında Kadıköy Moda’da kurulan Moda Turizm, yarım asırdır kesintisiz vize danışmanlığı ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2018

Hollanda Vizesine Başvuracak Vatandaşlarımız İçin Önemli Uyarı: Yeşil,Gri ve Siyah Pasaportlara Vize Uygulanmamaktadır. Sadece Bordo Pasaportlara Sahip Vatandaşlarımızdan Vize İstenmektedir.

UYARI: Aile Ziyareti için Gidecek Olan Yolcularımız İçin Hollanda’daki Belediyeden Onaylı Davetiye Mektubu ve Gönderen Kişinin Kimlik Bilgileri Gereklidir.

 • Pasaport
 • Pasaportunuzun Fotokopisi ve Eski (Schengen) Vizelerinizin Fotokopisi
 • Vize Başvuru Formu ve Taahhütname
 • Hollanda Başkonsolosluğuna Yazılmış Seyahat Amacını Açıklayan Şahsi Dilekçe​
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi T.C Kimlik Numarası Yazılı)
 • ​2 Adet Vesikalık Fotoğraf ( Biometrik Fotoğraf Kabul Edilmemektedir.)
 • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( Yeni Tarihli ve Anne Baba Bilgilerini de İçeren)
 • Gidiş-Dönüş Uçak Rezervasyonu ve Otel Rezervasyonu ( Rezervasyonların Parasının Ödenmiş Olması Vize Alım Sürecine Olumlu Etki Sağlamaktadır.)
 • Seyahat Masraflarına Dair Belgeler
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi ( Tarafımızca Temin Edilmektedir.)
 • Mesleki Belgeler
 • Evli Olan Yolcular Evlilik Cüzdanı Fotokopisi

 

Hollanda Vize Başvurusu

Avrupa’nın küçük ama en şık ülkelerinden olan Hollanda özellikle gençler tarafından ilgi görmektedir. Mimari eserleri, meydanları, alışveriş merkezleri, kafeleri ve daha birçok farklı mekanı ile sizleri büyüleyecek ülkeler arasındadır.

Eğlence hayatı ve gece yaşamı oldukça fazla olan Hollanda’da çok eğleneceğiniz gibi aynı zamanda rahat yaşam koşullarına da kısa sürede alışacaksınız. Hollanda’ya ülkemizden gitmek için ise vize gerekmektedir. Diğer ülkelerden olduğu gibi Hollanda için de vize işlemleri gerekmektedir.
Hollanda vizesi tamamen kişiye özgü şekilde verilmektedir. Öğrenciler için, çalışanlar için veya ev hanımları için farklı işlemler ile Hollanda vizesi çıkmaktadır. Bu ayrım aynı zamanda evrakları farklılaştırmakta ve başvuru süreçlerini de değiştirmektedir.

Vize başvurusu konusunda yeterli bilgisi olmayan ve internet üzerinden güncel olmayan bilgiler ile vize başvurularını hazırlamaya çalışanlar genellikle ilk başvurularında vize alamamaktadır. Çünkü vize işlemleri sürekli olarak değişmekte ve ülkeler ilk kez vize alacakları ince eleyip sık dokumaktadır.
İlk vize başvurusunda eğer vizeniz çıkmazsa ikinci başvurularda vize çıkma şansı daha da azalmaktadır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve ilk başvuruda Hollanda vizesi almak için Vize Başvuru Merkezi sizlere profesyonel hizmetler sunacaktır.

Profesyonel ekipleri ve kaliteli hizmetleri ile vize başvuru süreçlerinde sürekli sizlerin yanınızda olacak Vize Başvuru Merkezi en uygun fiyat avantajları ve hızlı vize işlemleri ile sizlere zamandan ve maddi açıdan oldukça kazanım oluşturacaktır.
Hollanda vize başvuru belgelerinizi bize getirin ve tatil planınızdan kopmadan her şey ayağınıza gelsin. Hollanda vize başvurusu için yarım asırlık tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
previous arrow
next arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email

Son Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2018

Biz Sizi Arayalım

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!