Hakkımızda

Vize sektöründe akla gelen ilk marka!

Hakkımızda Vize Başvuru Merkezi olarak, Sizin için zaman kıymetli olduğunuz iyi biliyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz şube ağımız sayesinde İstanbul Anadolu Yakasından, Avrupa Yakasına, Çanakkale’den, Kocaeli’ne, Balıkesir’den, Yalova’ya, Sakarya’dan, Bilecik’e, Bolu’dan, Diyarbakır’a, Trabzon’dan, Bursa’ya Tüm Türkiye’ye kesintisiz vize başvurusu ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Vize Başvuru Merkezi olarak Vize işlemlerinizde her daim yanınızda olacağız. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 0865 belge numarası ile en eski üyelerinden biriyiz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için TÜRSAB Resmi Web sayfasını ziyaret edebiliriniz.

Üstün teknoloji ile tamamlanan altyapımız, yüksek standartlarda hizmet kalitemiz, dinamik ve eğitimli personelimiz ile sektörümüzün önemli bir aktörüyüz. Dünyadaki tüm ülkelerin vize başvurusu işlemlerinde en iyi hizmeti vererek en uygun vize ücretini sunmayı hedefliyoruz. Konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş en eski vize danışmanlığı yapan hususi firmasıyız. 49 yıldır sürdürdüğümüz Konsolosluk ilişkilerimiz. Vize başvurusunu sonuçlandırdığımız on binlerce müşteri tecrübemiz. Yarım asırlık openeyimimiz sizlere çok faydalı olacaktır. Bu bilgileri sizler için www.vizebasvurumerkezi.com Resmi internet sitemize aktardık. Bu bilgi havuzu vize başvuru işlemlerinizde size önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Vize Başvuru Merkezi olarak tüm şubelerimizdeki personellerimize periyodik eğitimler veriyoruz. Bu sayede Schengen Vize evraklarından, İngiltere vize danışmalığına, Rusya vize başvurusundan, Bulgaristan Vize işlemlerine, Amerika vize randevusundan, tüm Dünya ülkeleri Vize prosedürlerine güncel bilgilerle danışmanlık hizmet veriyoruz. Vize başvuru formları, Vize talep dilekçeleri ve gerekli belgeleri biz sizin yerinize dolduruyoruz. Hayatınızı kolaylaştırarak sizlere zaman kazandırıyoruz.

Vize Başvuru Merkezi, şubelerinde sizler için tahsis ettiğimiz bilgisayar ve yazıcılar ile Turistik, Ticari, Öğrenci, Aile ziyareti vizesi evraklarınızı ve eksik dokümanlarınızı tamamlamanıza olanak veriyoruz. Unutmayın ki eksik evrak ve yanlış doldurulan formlar Vize sürecinin uzamasına veya olumsuz sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Riske girmenizi engelliyoruz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Başvurunuzu tamamlamak için evden veya ofisinizden çıkmanıza gerek yok Kendi personelimiz ile adresinize geliyoruz. Vize başvurusu için gerekli evrakları yerinde kontrol ediyoruz. Vize belgelerinizi eksiksiz teslim alıyoruz. Başvuru esnasında eksik evrak tamamlamak için tekrar meşgaleye girmiyor, zamanı tasarruflu kullanıyorsunuz.

 

Neden Vize Başvuru Merkezi?

Aynı Gün içerisinde vize randevunuzu oluşturuyoruz.

Periyodik eğitimlerle güncel bilgilere sahip, Enformasyon Memurluğu belgeli Personelimiz ile hizmet veriyoruz. Vize için gerekli belgeleri aynı gün içerisinde adresinizden teslim alıyoruz.

Vize Randevusu

Vize randevunuzu, bir telefon ile dakikalar içerisinde tamamlıyoruz. Aynı gün içerisinde evraklarınızı kontrol edip tarafınıza bilgi veriyoruz. Randevu günü Dijital parmak izi verecekseniz kapıda karşılayıp yanınızda bulunuyoruz. Vize işlemleri süreci sonlanınca aynı gün içerisinde Pasaportunuzu evinize veya ofisinize teslim ediyoruz.

Vize Başvuru Merkezi Avantajları

Vize Başvuru Merkezi olarak; Yurtdışı Seyahat Sigortasında %30 İndirim sağlıyoruz. Almanya, Fransa, Hollanda Schengen vizesi ülkelerinin uçak biletlerinde 100 T.L indirim sağlıyoruz. Amerika, Dubai, Rusya, Bulgaristan, Kanada, İngiltere vize başvurusu yapan müşterilerimize uçak biletlerinde 110 T.L Bonus İndirimi yapıyoruz. Otel konaklamalarınızda % 5 indirim kazanıyorsunuz. İtalya ve Almanya vizesi için isteniyor ise dijital parmak izinizi evinizde alıyoruz. 4 ve üzeri vize başvurularında Konsolosluk transferini ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için ofislerimize bekleriz. Profesyonel vize başvuru danışmanlarımız ile görüşmeniz sizler için yeterli olacaktır

 

ARA     444 18 83